Dáda už má o Felixovi jasno: Myslím si, že v tom hraje roli… | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 28. května 2023

Svátek slaví Vilém, zítra Maxmilián

Dáda už má o Felixovi jasno: Myslím si, že v tom hraje roli…

Felix Slováček s manželkou Dagmar
Felix Slováček s manželkou Dagmar (Blesk:David Kundrát/CNCENTER)

Manželství Dády Patrasové (66) a Felixe Slováčka (79) zažilo před nedávnem další karambol. Saxafonista obvinil zpěvačku z alkoholismu a měl v plánu ji zbavit svéprávnosti. Patrasovou to pochopitelně naštvalo a chtěla zažádat o rozvod. Dle jejích slov je dnes už ale všechno v pořádku a s Felixem vycházejí. Čemu ale časté hádky s manželem přisuzuje?

Zmíněný spor se odehrál během loňského adventu. Od té doby Dáda o rozvodu s Felixem ani necekla, takže si to nejspíš rozmyslela. „Teď už je to opět v pohodě. Jsou to takové přeháňky a vlastně není potřeba je mediálně komentovat. Někdy je to nahoře, jindy dole,“ vysvětlila Patrasová pro ŽivotvČesku.cz. Není to ale poprvé, co se manželé takto veřejně haštěřili. Podle Dády v tom hraje důležitou roli jedna jediná věc.

Sníh a nejmrazivější dny. Další zdražení! Dádu zbavit svéprávnosti nebo umře, říká Felix

Video se připravuje ...

„Víte, já myslím, že roli v tom také hraje věk. Přece jen máme mezi sebou s manželem třináctiletý věkový rozdíl. A ženské toho upřímně řečeno vydrží o něco více než chlapi," pronesla zpěvačka. „Máme spolu děti a vnoučata, to je myslím to, na čem doopravdy záleží,“ dodala na závěr Patrasová.

Odhalená tajemství kandidátů. Babišův soud vrcholí. A zvrat u Dády a Felixe

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.