Michal David o rozvodu: Bolestné odloučení | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 31. ledna 2023

Svátek slaví Marika, zítra Hynek

Michal David o rozvodu: Bolestné odloučení

Manželství Michala Davida a Marcely Skuherské se stalo jedním z nejstabilnějších v našem showbyznysu.
Manželství Michala Davida a Marcely Skuherské se stalo jedním z nejstabilnějších v našem showbyznysu. (archiv M. Davida, archiv Blesku)

Hitmaker Michal David (62) zavzpomínal na jedno z nejsmutnějších období svého života. Když se jeho rodiče rozváděli, musel se společně se svou sestrou Michaelou rozhodnout, s kterým z nich chtějí žít.

Rozvod bývá stresový snad pro každé dítě. Rodiče Michala Davida proto chtěli dát svým dětem alespoň možnost volby. „My jsme si to vlastně tak trochu rozhodli jako děti sami, já chtěl k mámě, protože tam byla taková větší volnost, zatímco táta byl pedant a k němu chtěla sestra,“ svěřil se Michal v pořadu Po pravdě. Ani tak se ale nevyhnuli neshodám, které nastaly. „Já si z té doby pamatuji jen takové střípky, protože to byly různé tahanice a pro mě, jako pro dítě, to určitě nebylo šťastné období,“ dodal zpěvák.

Michal David po svém narozeniném koncertě: Ukázal vnuka Sebastiana! Co na dědu řekl?

Video se připravuje ...

S tatínkem Vladimírem Štanclem (†79) měli odlišné názory a příliš si nerozuměli. Když zpěvák v roce 2011 ale zjistil, že jeho otec zemřel, zdrtilo ho to. Dlouhé roky se s ním totiž nevídal.

Michal David a František Janeček na rozloučení se Zagorovou: O posledním setkání...

Video se připravuje ...Přečtěte si
Alva
26. 1. 2023 • 10:18

A o tom píše stále dokola, koho to zajímá, každý má svůj život a nějakého kostlivce, ale to je stále dokola a teď o světové tenistce, která 1xvyhráka a celý život z toho žije.

lekno
25. 1. 2023 • 22:01

Jako většina lidí i on - zpěvák Michal D. se na vše, co se ho osobně týkalo v životě - díval a dívá hlavně ze své pozice. Pro něj to bylo bolestivé, ne šťastné období - rozvod jeho rodičů.. Ale asi nedochází, že pro ty rodiče rozvod mohl znamenat konec vězení. Začátek tvorby životního prostoru, kde se budou moci konečně volně nadechnout. Proč by měli zůstávat spolu, když jim to neprospívá, ale škodí ? Jen kvůli dětem ? Ty by pak nejspíš byly dříve nebo později svědky jejich sporů v manželství a kdoví čeho ještě všeho.. Toxický manželský vztah umí otrávit okolí – přítomné lidi. Když nespěje k lepšímu, obvykle směřuje spíše k horšímu – myslím, že je moudřejší pro manžele rozejít se a netrápit také děti v negativním prostředí..

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.