Dětské hvězdy Kukaček: Ukázaly skutečné rodiče! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 19. května 2024

Svátek slaví Ivo, zítra Zbyšek

Dětské hvězdy Kukaček: Ukázaly skutečné rodiče!

Kluci Theo a Viktor jsou pěkná čísla.
Kluci Theo a Viktor jsou pěkná čísla.  (Foto Aha! – David Malík, ČT, ara)

Už ho poznávají i v zahraničí. Představitel vyměněného Tomáše ze seriálu Kukačky Theodor Schaefer (10) zažívá první velké chvíle slávy i za hranicemi. „Na pláži v Itálii mu mávaly postarší dámy a taky ho před svátky zdravili Češi v Drážďanech,“ prozradila Theova maminka.

Rodiče doprovodili své ratolesti, obsazené v hlavních rolích, na prezentaci druhé řady úspěšného seriálu, která se objeví na obrazovkách ČT už příští týden. Tereza (Marta Dancingerová) s Martinem (Marek Adamczyk) a Olga (Sabina Remundová) s Karlem (David Novotný), to jsou seriálové rodiny Jakuba (Viktor Sekanina) a Tomáše (Theo Schaefer), které v porodnici vyměnili. Idylické dětství naruší skutečnost, že se o všem dozvědí. A dospělým začne vrtat hlavou, jaké by to bylo, kdyby... V seriálu je to hodně zamotané, v reálném životě mají všichni jasno. Kdo jsou ale opravdičtí rodiče chlapců? Theo má tatínka veterináře, maminka je klinický logoped. Hlídala, aby synek říkal dobře »r« i »ř«, vždyť má jednu ze znělých souhlásek ve jméně. Co se týká případné záměny, je vyloučena. Na první pohled! Theo je jí totiž ohromně fyzicky podobný. Theodor má doma ještě dvouletou sestřičku a starší sestru Justýnu (14), která hrála raném dětství v Divadle na Vinohradech.

Dohoda o mobilu

Jeho parťák Viktor Sekanina (9), na obrazovce autista Jakub, má zase staršího bráchu Matyáše (14), též hojně obsazovaného do filmů a seriálů. Zahrál si třeba ve Slunečné. Jejich maminka Veronika je produkční a koučka dětských herců. „Snažím se, aby Viktor nebyl v přestávkách mezi natáčením stále na mobilu, uzavřeli jsme dohodu,“ řekla deníku Aha! paní Veronika. Viktor ovšem prostoje zvládá bravurně, bez telefonu. „Hrajeme si s Theem nebo si povídáme s dospělými herci,“ vysvětlil. Oba kluci se shodují v tom, že si řešení podobné výměny, jakou natočili, neumějí představit. A máma je pro ně ta, která je vychovala a starala se ně. Jak se ale rozvinou osudy rodin a jejich příbuzných, se dozvíte již brzy. První díl druhé řady Kukaček můžete vidět už příští pátek (20. ledna) ve 20.10 hod. na ČT1!

Remundová o režírování mámy

Video se připravuje ...

Isteník: Fackovací panák

Diváci se mají ve druhé řadě na co těšit. Denisa Barešová (27), těhotná Tomášova starší sestra Marcela, prochází obdobím plným problémů, s nimiž nepočítala. „Sáhnu si až na dno,“ naznačila herečka. Stejně tak je na tom Michal Isteník (39) coby učitel David a bratr Tomášova táty Karla. Právě on se přiznal, kluky kvůli bráchovi vyměnil. „Myslím, že v seriálu není postava, která by mi nedala do držky,“ postěžoval si. Hned v prvním dílu je to porodník Tesař v osobě Jana Dolanského (44). +foto istenik

Novotný, kam se podíváš

David Novotný (53) hraje tátu Karla, strojvedoucího. Taky natočil seriál Místo zločinu České Budějovice, kde představuje hlavního vyšetřovatele. Štve ho, že ČT nasadila oba seriály současně, takže bude na obrazovce v pondělí i v pátek. „Sám kritizuju u kolegů, že není dobré, když vyskočí i z ledničky,“ prohlásil herec. +foto novotny

Nová tvář z Poldy

Otřes zažije v Kukačkách taky Tereza alias Marta Dancingerová(31). Nečekaně se objeví její matka. Hraje ji slovenská herečka Jana Kolesárová (46), kterou seriáloví diváci znají jako psycholožku Táňu z právě reprízovaného primáckého seriálu Polda. +foto kolesarova

Zase ten covid

První Kukačky poznamenal velkými omezeními covid, při natáčení druhé řady ho režisér Biser Aichtev (46) opravdu dostal. „Bojovali jsme s časem, protože jsme potřebovali stihnout v ději léto a už byl konec října,“ řekl. Když covid dostal, nevěděl o tom a bál se, že nakazil novináře, který s ním dělal rozhovor. Naštěstí se tak nestalo.

Veronika Arichteva poodhalila, jak to bude s dalšími díly seriálu O mě se neboj

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.