Bočanová kontra Zounar: Chováš se jako debil, Martine | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 30. května 2024

Svátek slaví Ferdinand, zítra Kamila

Bočanovou vytočil Zounar: Chováš se jako debil, Martine

Bočanovou se Zounarem pojí letité přátelství
Bočanovou se Zounarem pojí letité přátelství (Foto FTV Prima)

Jsou nejen herečtí kolegové, ale také dlouholetí kamarádi. Přesto Mahuleně Bočanové (55) jednoho dne došla s Martinem Zounarem (55) trpělivost! Co se stalo?

„Chrápal jsem jako prase. Nemohl jsem spát a byl jsem strašně unavenej. Kačka, moje žena, mi říkala: »Asi by bylo dobrý, abys zašel k doktorovi, protože to není normální«. Občas musela uprostřed noci odejít jinam, protože se vedle mě nevyspala. A pak mi pomohla kamarádka Mahulena Bočanová,“ přiznal bez vytáček Martin Zounar.

Mahulena Bočanová si zavařila: Pánové jí posílají své chlouby!

Video se připravuje ...

„Známe se pětatřicet let, jsme celoživotní přátelé. Je ke mně upřímná a nikdy mi nelhala. Když mi řekla: »Chováš se jako debil, Martine«, věděl jsem, že debil jsem. A když mi řekla: »Jseš tlustej jako prase«, tak jsem věděl, že tomu tak je. Točíme spolu Ordinaci v růžové zahradě, kde hrajeme pár, moc si to užíváme a já jsem rád, že v tuto chvíli od ní už slyším: »Marťo, tobě to sluší, ty seš kocour!«“ libuje si herec.

Hubnoucí Martin Zounar: Partnerka je nadšená, že si na něj zase vidím

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.