Marina od Bočanové modelkou? Vyrostla do krásy | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 21. dubna 2024

Svátek slaví Alexandra, zítra Evženie

Marina od Bočanové modelkou? Vyrostla do krásy

Mahulena Bočanová s Márinkou
Mahulena Bočanová s Márinkou (Profimedia)

Má sice duši dítěte, ale tvář anděla. Dcera Mahuleny Bočanové (55), Marina, vyrostla do neuvěřitelné krásy. S plnými rty, krásnými blond vlasy a obrovskýma pronikavýma očima z fleku strčí do kapsy profi modelky. 

Marina oslavila 21. narozeniny a právě se připravuje na jejich velkolepou oslavu. Stejně jako každý rok jí ji Mahulena Bočanová uspořádá na zahradě. Chybět nebude bohatý program, písničky a soutěže, které Márinka miluje!

„Mári si vždy nejvíc přeje vystoupení Myšky Týnky a sem Báru (Bára Ládrová Diskotačení) fakt nedostanu, i když ona je skoro anděl,“ prozradila herečka pro eXtra.cz s tím, že je s dcerou aktuálně na Kypru.

Mahulena Bočanová si zavařila: Pánové jí posílají své chlouby!

Video se připravuje ...

I když je Márinka už dávno plnoletá, bez dohledu mámy se kvůli svému onemocnění  neobejde. „Mári samozřejmě hlídat musím nonstop, ale to se netýká jejího věku, že by se jí už zapalovala lýtka, ale její diagnózy,“ připomněla Bočanová. „Je nutný stálý dozor, jako když máte šestileté malé trdlo,“ dodala. 

Márinka vyrostla do krásy

Jinak ale Mári udělala obrovský kus práce. „Mári je šťastná a neuzavřená slečna, je to obrovský úspěch. Žádná tragédie se neděje. Vše je o lásce, nesobectví a hlavně smíření. Tam teprve začíná ta 'šťastná cesta',” sdělila také s patřičnou hrdostí.  

Márinka vyrostla do krásy

Lesk Speciál: Jak slaví Vánoce celebrity? Chaos u Žilkové, cestování u Kerndlové... A další?

Video se připravuje ...Přečtěte si
Alva
28. 8. 2022 • 10:20

No, Mahulena jí opravdu má jen pro sebe a doufám, že má rozum, myslím s modelkou.

ptacek5
26. 8. 2022 • 11:34

Přesně to mě vždycky napadne. Co by se stalo, kdyby se náhodou něco s Mahulenou stalo. Myslím, že Maruška by mohla být daleko dál, kdyby jí to maminka dovolila. Znám pár dětí, které tak rodiče držely ve vlastní bublině a ty potom velice trpěly po jejich odchodu. Jsou to velké děti, ale umí být samostatné. Když jim to jejich rodiče dovolí. Bez pomoci se sice neobejdou, ale stacionáře je naučí žít s jinými lidmi.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.