Bendové svatba na Kanárech: Urgentní zákrok před obřadem | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 8. února 2023

Svátek slaví Milada, zítra Apolena

Bendové svatba na Kanárech: Urgentní zákrok před obřadem

Alice Bendová
Alice Bendová (Profimedia)

Téměř dva roky uběhly od žádosti o ruku, svatba Alice Bendové (49) a jejího partnera Michala Topola byla až donedávna stále v nedohlednu. Nyní již postupně získává reálné rysy. Jak budou vypadat přípravy na hereččin velký den?

Herečka Alice Bendová o sebe poctivě pečuje a padesátku na krku by jí tipoval málokdo. Se svatebními přípravami si ale hlavu neláme. Ačkoli si pro svůj velký den s partnerem vybrali velmi romantickou destinaci, o pompézní veselku rozhodně nepůjde. „S Míšou se vezmeme na Kanárech, kde máme apartmán. Budeme tam jen my dva a děti. A oddávající samozřejmě,“ přiznala herečka webu Expres.cz.

Alice Bendová prozradila detaily svatby! A pilně hubne do šatů

Video se připravuje ...

Skromné budou i přípravy a posvatební oslavy. Herečka chce s partnerem především zpečetit svou lásku. „Viděla bych to na nějakou grilovačku u nás doma. My jsme s Michalem nejradši doma v županu, tak mě požádal i o ruku a tak budeme asi trávit i naši rozlučku se svobodou. Před televizí jen my dva,“ upřesnla své plány.

Jak vypadá dům herečky Alice Bendové?

Video se připravuje ...

Mořit své tělo do svatebních šatů herečka též nehodlá. Co ale nechce z příprav vynechat, je návštěva estetické kliniky. „Nechám si vyhladit vrásky, nestydím se za to, že chodím na botox, není důvod. Ale to je tak jediné, co před svatbou podstoupím kvůli tomu, abych byla hezká nevěsta,“ dodala Alice Bendová.Přečtěte si
Kykys
7. 12. 2022 • 15:21

Jen se nezblázni paní chlubydlová!!🤪 já mám problém s " kanárkem " a taky o tom naepíšou!!😜

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.