Nevěsta na útěku Bendová! Datum se blíží, ale... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 28. listopadu 2022

Svátek slaví René, zítra Zina

Nevěsta na útěku Bendová! Datum se blíží, ale...

Alice Bendová s partnerem
Alice Bendová s partnerem (Instagram, archiv)

Alice Bendová (48) řekne co nevidět »ano« svému partnerovi Michalovi Topolovi (36). Pozvánky se ale nerozesílají. Snoubenci se totiž chystají uprchnout někam na klidný ostrov, kde si řeknou manželský slib obklopeni jen dětmi.  

Jak sama Alice Bendová přiznala, velkou svatbu už zažila a o druhé veselí ve velkém stylu rozhodně nestojí. Chce si svůj den užít zejména ona, žádné lítání a starost o blaho všech svatebčanů. 

Alice Bendová prozradila detaily svatby! A pilně hubne do šatů

Video se připravuje ...

S rodinou se pak oba snoubenci chtějí sejít po svatbě. „S rodinou se pak udělá grilování na zahradě a oslaví se to dodatečně. Není to o žádné drahé restauraci, ale o tom sejít se a oslavit to společně,“ představila své plány pro ŽivotvČesku.cz Alice.

Ta má teď plné ruce práce zejména s eshopem. Od té doby, co představila svoje šaty, strhla se mela! „Už týden jsem nebyla běhat, místo toho balím a posílám balíčky. Mám z toho samozřejmě obrovskou radost a vážím si toho, ale je to teď fičák, abych dostála svým závazkům,“ pochlubila se Alice. 

Podrobnosti dne D zatím neprozradila, podle jejího dřívějšího vyjádření by se svatba měla konat ještě letos v létě. Jelikož je Alice aktivní na sociálních sítích a nezdráhá se podělit ani o osobní život, lze tedy předpkládat, že o fotku nevěsty nepřijdeme. 

Jak vypadá dům herečky Alice Bendové?

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.