Alice Bendová: PRANÍ ŠPINAVÝCH PENĚZ | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 2. července 2022

Svátek slaví Patricie, zítra Radomír

Alice Bendová: PRANÍ ŠPINAVÝCH PENĚZ

Alice Bendová s partnerem ve své nové letní kuchyni
Alice Bendová s partnerem ve své nové letní kuchyni (Archiv Alice Bendové)

Krásná Alice Bendová (48) už dávno není jen herečka a moderátorka. Angažuje se také na trhu s realitami, na ostrově Tenerife vlastní s rodinou dvě nemovitosti a sama pak ještě pronajímá apartmán. Kolik jí to vynese?

Na realitním trhu se dají vydělat opravdu velké peníze. Možná to byl důvod, proč se o něj Bendová začala zajímat. Rozhodně se ale nepovažuje za žádného realitního agenta. „Nejsem realitní makléř, respektive jen junior. Udělala jsem si školení online a složila dokonce i dvě zkoušky, například na téma praní špinavých peněz. Nemohu ale podepisovat smlouvy, dohadovat peníze ani provize, nic,“ pronesla Alice v pořadu Limuzína s Mírou Hejdou.

Alice Bendová prozradila detaily svatby! A pilně hubne do šatů

Video se připravuje ...

I tak se herečce ale podařilo si něco vydělat. „Jsou z toho docela dobré peníze, když se to pak sečte, ale není to rozhodně na zbohatnutí, nebo na to, že si z toho jednou pořídím další apartmán, jak by si někdo možná představoval. Půlka jde pryč a tak zbude většinou akorát na to, že když tam pak s rodinou přiletíte, tak tam za peníze získané z pronájmu chvíli žijete,“ svěřila se Bendová.

Přiznala také, že lidé ji na sociálních sítích často žádají o rady, co se týče koupě nemovitostí v zahraničí. Podle Alice je to ale trnitá cesta a ve finále ten výdělek není nijak zvlášť převratný.

Jak vypadá dům herečky Alice Bendové?

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.