Hanka Křížková: VÁŽNÉ NÁSLEDKY PO OPERACI | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 31. ledna 2023

Svátek slaví Marika, zítra Hynek

Hanka Křížková: VÁŽNÉ NÁSLEDKY PO OPERACI

Hanka Křížková
Hanka Křížková (profimedia.cz)

Takhle si své 65. narozeniny nepředstavovala ani v nejhorším snu! Hanka Křížková je totiž strávila na jednotce intenzivní péče. „Z triviální operace kyčle byly nakonec překvapivě tři zákroky,“ svěřila Nedělnímu Aha! muzikálová zpěvačka.

Měla naivní představu, že se po výměně kloubu co nejdříve vrátí na jeviště, ale škodolibý osud rozhodl jinak.

Opožděná oslava

„Každý organismus reaguje jiným způsobem. Mě museli operovat třikrát a pětašedesátiny jsem v srpnu trávila na jednotce intenzivní péče. Nikdo za to nemohl, ale stalo se,“ zavzpomínala zpěvačka. „Myslela jsem, že za dva až tři měsíce budu v pořádku, budu zpívat, jezdit se svou talkshow. A ono se to zkomplikovalo,“ přiznala.

Další zranění Hany Křížkové: Praskl jí úpon ve vazu...

Video se připravuje ...

Dívám se dopředu

Naštěstí je už v pořádku a může si se zpožděním dopřát nejen půlkulatiny, ale také oslavy 40 let na hudební scéně. Koncert ke kulatému výročí bude 25. ledna v pražském Divadle Hybernia. Hanka na něm zazpívá i písně z nového cédéčka s názvem Nic nechci vrátit, jež pokřtila tento týden spolu s reedicí kuchařky U stolu s Hankou Křížkovou.

„Dívám se dopředu, ne zpátky. Byl to s kmotry Ivou Hüttnerovou, Halinou Pawlowskou a Alešem Cibulkou moc pěkný a hlavně veselý den,“ pochvalovala si Křížková. Už se zase prohání po jevišti Divadla Broadway v muzikálu z hitů Waldemara Matušky (†76) Láska nebeská. 

Aleš Cibulka: Otevřeně o syndromu vyhoření! Ruply mi pojistky a tělo vypnulo

Video se připravuje ...

Covid jí dal zabrat

Loni bojovala Hanka pro změnu s těžkým covidem. Tři týdny skutečně téměř bez sil ležela a další tři týdny se zotavovala z následků. Padaly jí vlasy a zhoršil se jí zrak. Zpěvačka věří, že má už zdravotní problémy vybrané.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.