Krampol nemůže dýchat: Leží na JIP, hazard se životem | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 25. června 2024

Svátek slaví Ivan, zítra Adriana

Krampol nemůže dýchat: Leží na JIP, hazard se životem

Jiří Krampol
Jiří Krampol (archiv Blesku)

Každý rok ve stejnou dobu. Jiří Krampol (84) musel znovu hledat spásu u profesora Špačka v Nemocnici Na Františku. Zánět průdušek už sám nezvládal. Herec leží od sobotního večera na JIP stejně jako před rokem, kdy mu šlo kvůli těžkému zápalu plic o život.

Opět se v nouzi nejvyšší obrátil na své spasitele. I když sám herec si zdravotní problémy moc nepřipouští. „Nic mi není, jenom ty moje průdušky,“ tvrdí chraplavě hlasem, v němž by ale nyní jen málokdo poznal slavného dabéra hvězdného Belmonda. Sotva mluví. 

Jiří Krampol 2 roky po smrti manželky: Uspali ho! Proč?

Video se připravuje ...

Hercův manažer, fotograf Miloš Schmiedberger, se na svého svěřence hodně zlobí. „Jirka mě neposlechl a coural po venku po akcích, i když už bral antibiotika. Přitom loni, když utekl hrobníkovi z lopaty, sliboval, že se bude šetřit,“ připomněl naštvaně. „Nechápu, že si neuvědomuje, jak riskuje!“ Týden si poleží Krampol si podle něj v nemocnici pobude nejméně do konce týdne. Pak se uvidí. Přitom už 15. prosince se v Kladně uskuteční již jednou odložená premiéra filmu o Krampolovi Život je sranda. Vše je již nachystáno a hlavní hrdina by neměl chybět...

Jiří Krampol jako oddávající Karlose a Lely: Dělám to poprvé!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Genevive Winklerová
28. 11. 2022 • 10:05

No každý si vytvoří styl života....a ty "celebrity" ho mají mnohem vyšší než obyčejný důchodce, který vyjde ze 100kč na den v poho

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.