Drsné podmínky v TV Nova: PŘÍSNÝ ZÁKAZ MODERÁTORKÁM! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 31. ledna 2023

Svátek slaví Marika, zítra Hynek

Drsné podmínky v TV Nova: PŘÍSNÝ ZÁKAZ MODERÁTORKÁM!

Lucie Borhyová s Reyem Korantengem
Lucie Borhyová s Reyem Korantengem (Jan Tůma, archiv Blesku)

Být moderátorkou TV Nova s sebou přináší mnohá úskalí. Chce to totiž nejen precizní připravenost na živé vysílání, ale i patřičné míry… Moderátorky komerční stanice mohou být nabiflované a své práce znalé, jakmile jen trochu přiberou, varovný prst je vztyčen.

Informovat diváky je jedna věc, estetická stránka uvádění zpráv je ale pro TV Nova též prioritou, a tak jsou pro moderátorky nastavené standardy, které není radno ignorovat. Jakmile se ručička na váze posune byť jen o kousek doprava, nad moderátorkou visí červený vykřičník. „Jsme přísně hlídaní. Když přiberu kilo, dvě, někdy se podaří i víc, tak dostanu upozornění a musím zhubnout. Zrovna teď jsem ve fázi, kdy bych se měla hlídat, abych se vešla do kostýmů," přiznala Veronika Petruchová v rozhovoru pro Super.cz.

Jak bydlí moderátorka Veronika Petruchová v bytě, který má koupelnu vytesanou do skály?

Video se připravuje ...

Moderátorky mají pevně daný dress code. Když jim šaty či kostýmky nepadnou, je to problém. A první česká komerční stanice evidentně kompromisy nedělá. O pestrém spektru moderátorek televizních zpráv co do různých typů postav tak v tomto případě rozhodně není řeč. Výhodou pro »vyvolené « může být alespoň fakt, že je nestraší plavková sezóna.

Borhyová a Koranteng na Slavíkovi: Lucie se dala na disco!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Uživatel_5357732
4. 12. 2022 • 09:50

Ano. Všechny lodičky stejné, jen jiné barvy a i stejná velikost😊většině se vyzouvají, šaty jsou taky téměř stejného střihu, nařasené přes břicho, stáhnuté do boku. Nova je obléká do uniforem. Ještě že jiné TV mají odlišné dodavatele oděvů, bot, jiné vizážisty a kadeřníky.

safinka59
4. 12. 2022 • 08:14

😂😂😂 Vtipnější vyhrává !
Hlavně ať mají holky figuru, na profesionalitě nezáleží !
Modelky, yutuberky a současné a minulé milenky milionářů... bývalý sportovci, kteří jsou schopni se ve třech větách zakoktat 😂
A Borhyová s jejím natahováním koncovek slov...😂
ale nikdo se nezaměří na projev a mluvnici.

zdrclamrdka
3. 12. 2022 • 19:12

Proto tu Borhyovku všichni chlapi chcou a slintají. Ona taky vyhrává všechny ankety, ta se má, moc jí závidím.

mika
3. 12. 2022 • 18:53

mně by nevadilo že přibere kilo.....ale Borhyová ty divné učesy, ty mi vadí. kdyby chodila učesaná jako v civilu, tak super. nevypadala by tak uměle a divně.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.