Návrat Pavla Poulíčka na obrazovky! V Masterchefovi roztočí kolo štěstí | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 30. března 2023

Svátek slaví Arnošt, zítra Kvido

Návrat Pavla Poulíčka na obrazovky! V Masterchefovi roztočí kolo štěstí

Příchod moderátora všechny nadchl.
Příchod moderátora všechny nadchl. (Foto TV Nova, ara)

V dnešní výzvě MasterChefa se budou muset čtyři aspiranti na vypadnutí z minulého dílu poprat s omezeními, která jim vytočí Pavel Poulíček (48). Oblíbený sporťák a moderátor pořadu Kolotoč tentokrát roztočí kolo štěstí v kulinářské show. Zbylí čtyři soutěžící, kteří zvítězili v předešlém díle, budou vše sledovat z bezpečí balkonu.

Kdo jiný by měl zamíchat osudy soutěžících než na slovo vzatý odborník, jenž v letech dávno minulých bavil diváky ve svém pořadu Kolotoč, a ví tedy, jak to pořádně roztočit. „Když mě sem zvali, myslel jsem si, že je to nějaký apríl, protože jsem jednak absolutní nekuchař, jednak jsem vůbec neznal spojení mezi touhle soutěží a kolem štěstí,“ přiznal Pavel. „Já fakt nezvládnu nic než postavit vodu na čaj. Ale když jste si mě tak přáli, tak si tady dneska zatočíme,“ pobaví bývalý moderátor hned na úvod.

Soutěžící pořadu MasterChef 2022 vařili pro porodní asistentky z reality show Malé lásky.

Video se připravuje ...

Záludná omezení

Své role ruky osudu se Poulíček zhostí se ctí a naučeným grifem vytočí každému ze soutěžící čtveřice Betty, Lubina, Petra a Aco jednu surovinu a jedno omezení. A o tom, že některým soutěžícím Pavel pořádně zatopí pod kotlem, nemůže být pochyb. Někdo bude muset vařit například v chňapkách a další používat jen malý nožík – rybičku. Jak si amatérští kuchtíci poradí v omezených podmínkách a kdo bude muset show MasterChef opustit, sledujte dnes ve 20.20 na Nově.

První sporťák

Pavel byl v televizi Nova od počátku jejího vysílání a 4. února 1994 se stal prvním moderátorem Sportovních novin. Do toho komentoval různé sportovní zápasy. V 1996 začal s moderováním Kolotoče, který o tři roky později opustil. Pak se ještě do Kolotoče vrátil, a to v letech 2000 – 2003. O oblíbenosti skoro dvoumetrového sympaťáka svědčí i 7 sošek v anketě TýTý v kategorii sportovní moderátor. Moderátorské sako už ale Pavel pověsil na hřebík. Podle posledních informací se věnuje marketingu, organizuje golfové turnaje a stará se o programové řízení televize Golf Channel.

Soutěžící v MasterChefovi museli suroviny „handlovat“!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.