Zamilovaní Betty a Vojta z MasterChefa: Svatba nanečisto | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 5. února 2023

Svátek slaví Dobromila, zítra Vanda

Zamilovaní Betty a Vojta z MasterChefa: Svatba nanečisto

Vojtěch se nemohl krásné nevěsty dočkat.
Vojtěch se nemohl krásné nevěsty dočkat. (Foto TV Nova)

Roli nevěsty a ženicha si zatím jen vyzkoušeli. Vojta Urban (29) a Alžběta “Bety” Minaříková (28) z MasterChefa jsou ale tak zamilovaní, že by jim svatbu museli všichni uvěřit. A dle informací Aha! k ní skoro i došlo...

„I když už jsme toho s Betty zažili dost, tak vidět ji ve svatebním bylo něco nádherného. Upřímně jsem si říkal, že mít tam někoho z matriky, pravděpodobně bychom to dotáhli,“ prozradil Aha! vítěz soutěže Muž roku, který krásnou brunetku sbalil už na castingu soutěže MasterChefa.

Milenci Vojta a Betty v MasterChefovi museli stanout proti sobě. Betty nebyla vůbec nadšená!

Video se připravuje ...

Svatební fotky

Své úmysly zamilovaný Vojta naznačil i Betty. Když si byla před dvěma týdny na úřadě změnit trvalé bydliště, nabádal ji, ať si rovnou změní i příjmení po něm – na Urbanová. Zatím si ale zkusili projít se svatební uličkou jen nanečisto a s koordinátorkou Terezou nafotili svatební editorial v penzionu Na Kmíně.

Motýli v břiše

„Myslela jsem, že nervozitu nepocítím, když je to jen jako, ale musím říct, že když jsem šla k oltáři a Vojta stál zády, trošku jsem motýly v břiše měla,“ popsala Aha! kouzelný moment Betty. „Nakonec jsem si to moc užila, nejsem profi modelka, ale tím, že jsme to fotili s Vojtou, to šlo samo,“ svěřila se kráska, která stále soutěží v kulinářské show. Případnou výhru by tak mohla použít na svůj den D...

Jaké překvapení čeká na soutěžící v MasterChefovi v úterním dílu?

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.