Soutěžící MasterChefa čeká nejoblíbenější výzva: Lítý boj o krále baget! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 24. března 2023

Svátek slaví Gabriel, zítra Marián

Soutěžící MasterChefa čeká nejoblíbenější výzva: Lítý boj o krále baget!

Porotci (zleva) Přemek Forejt, Jan Punčochář a Radek Kašpárek.
Porotci (zleva) Přemek Forejt, Jan Punčochář a Radek Kašpárek. (Foto TV Nova)

Večer plný příjemných zpráv dnes zažijí v MasterChefovi nejlepší amatérští kuchaři. Nejen že jim porotce Jan Punčochář (43) oznámí, že dnes nikdo nevypadne, ale jeden z nich bude mít vlastní bagetu v Bageterii Boulevard.

Viset na billboardech po celé republice a usmívat se ze stojanů před známým řetězcem, to je lákavá výhra, kterou získá jeden ze soutěžících. „Výzva může být vaším vstupem do světa profi kuchařů,“ navnadí Honza amatérské kuchtíky, kterým oči jen září. „To by bylo úžasné stát se tváří. Dnes se snad rozpustím. Udělám pro to vše,“ zaznívá unisono z úst soutěžících. Zadání je jednoduché – zapečená bageta, jež obstojí v rychlém provozu. Hlavními surovinami, které musí použít, jsou parmazán, marináda, kuře, telecí a slanina. Lítý boj o krále baget může začít... Jaké výtvory kuchtíci představí a kdo se bude usmívat nejen z plakátů, můžete sledovat dnes ve 20:20 na Nově.

Soutěžící v MasterChefovi zavítali na britskou ambasádu.

Video se připravuje ...

(Ne)oblíbení předchůdci

Vítěz dnešního klání převezme pomyslnou štafetu od loňské tváře fast foodu Givinara Kříže (34), jehož výtvor s telecím, estragonem, marinovanou cibulkou a houbami portobello byl u návštěvníků velmi oblíbený. Prvním, kdo se však objevil jako tvář vlastní bagety, byla tolik neoblíbená ufňukaná Pavlína Lubojatzky (28). Ta se u diváků zapsala kvůli svým psychickým výlevům v tom nejhorším světle. Po jejím bagetovém vítězství dokonce na adresu bageterie chodily zprávy, že pokud tam opravdu Pavlína bude, nikdy už tam člověk nevkročí!

Milenci Vojta a Betty v MasterChefovi museli stanout proti sobě. Betty nebyla vůbec nadšená!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.