Zvrat u Žilkové po odchodu Stropnického: Smutné přiznání plné obav | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Zvrat u Žilkové po odchodu Stropnického: Smutné přiznání plné obav

Žilková je jednom kole, prý kvůli penězům
Žilková je jednom kole, prý kvůli penězům (archiv Blesku)

Veronika Žilková oslavila 61. narozeniny, její pracovní tempo ale nepolevilo. Spíš zařadila na ještě vyšší otáčky. Bez skrupulí také přiznala, že je to z toho důvodu, že po odchodu Martina Stropnického (65) od rodiny má poněkud hlouběji do kapsy. 

Ačkoli je Veronika Žilková už zase šťastná po boku Pepy Holomáče z Argemy, skoro se nezastaví. Po uvedení úspěšného snímku Spolu si odpočinek dovolit nemůže, a tak se vrhla hned do muzikálu Okno mé lásky. Důvod? Jednoznačně finanční nejistota. 

Veronika Žilková seznámila bratra s novým partnerem: Čekala na požehnání

Video se připravuje ...

„Když manžel oznámil, že od nás odchází, tak protože my máme bezpodílové vlastnictví, takže co si vydělám, mám. Tak jsem musela začít shánět peníze. Upřímně důvodem byla má finanční nejistota,“ řekla Žilková otevřeně redakci TN.cz. 

Do budoucna by ale přeci jen chtěla trochu zvolnit. „Mně bylo letos 61, to není žádné tajemství. A to je věk, kdy by si měl člověk říct, na co má ještě síly. Protože si myslím, že člověk má síly na mnoho věcí, ale některé by se měly přenechat mladším,“ přiznala, že zná svoje limity. Navíc ji čekají samé hezké povinnosti. Nedávno se jí narodilo další vnoučátko a potomek dcery Agáty je také na cestě. 

Kulový Blesk: Žilková jako strhaná máma exceluje. Kozub to trochu přehání

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.