Šílené tři dny těhotné Agáty: Nemocnice, kapačky a máma utěšitelka
Naštěstí už je doma, ale za sebou má Agáta Hanychová (37) velmi turbulentní konec týdne. Bývalá modelka všechny ve čtvrtek šokovala snímkem z nemocnice a s kanylou v ruce. Vzhledem k tomu, že influencerka čeká miminko, začalo se spekulovat o nejhorším...
Debaty rozvířil především snímek z nemocničního lůžka s mámou Veronikou Žilkovou (60), ze kterého jen čiší bolest v Agátiných očích. Zarážející také byla absence fotek a srdíček s partnerem a nastávajícím otcem miminka Jaromírem Soukupem (53).
Agáta Hanychová: Jak se její děti těší na nového sourozence?
Jsem doma
Naštěstí včera dopoledne už zase svitlo nad propíraným vztahem slunce. „Chci vám říct zásadní informaci, a to, že jsem doma!“ podělila se Agáta s úsměvem o nejlepší zprávu dne, že sice musí ležet, ale už má vedle sebe syna Kryšpína (11).
Agáta Hanychová: V čem je třetí těhotenství jiné?
A aby toho štěstí nebylo málo, na scénu se opět vrátil i Jaromír – v trenýrkách a bos u Agáty v domě! Jakožto starostlivý nevlastní otec převzal od »tchyně« Žilkové pětiletou Miu, jejímž tatínkem je herec Jakub Prachař (39), a poté kvapně odjel na pořádný nákup. Zdá se, že krize je asi zažehnána...




























Já mindrák nemám žádný, ale vy ano, vy musíte každý článek komentovat, jinak byste neusnul.
Nikoho neseřvávám, pouze vyvracím hlouposti a to hlavně vám. Prý zase zmizím ... cha cha, to tady mám spát, jako vy? Já psal vám, tak proč bych chtěl, aby mi odpovídali jiní? Vy mne fakt bavíte!!!! Podle vás jsem mimo, ale vy jste internetový chudák, který těm kecům co píšete, snad i věříte