Kordula Stropnická se nezdá: Těžký úder rodičům! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 1. dubna 2023

Svátek slaví Hugo, zítra Erika

Kordula Stropnická se nezdá: Těžký úder rodičům!

Kordula Stropnická (16) má bezpochyby krásné a neobvyklé jméno. Evidentně pro ni ale není dostačující. Rozhodla se totiž, že se přejmenuje - trochu zvláštní ale na celé věci je, že se chce jmenovat jako kůň. 
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

AHel
11. 11. 2022 17:30

Zachoval se pan Stropnický jako hovado a slaboch....že bychom zrovna lidi těchto kvalit potřebovali mít ve vedení státu, to tedy pochybuji. že se partnersky nedohodnou to se nedivím, je lidský šmejd, ale ještě horší je tatínek, když se nadrkuje o to dceru finančně podporovat v něčem v čem je dobrá, žádný chudák to není. To mu přijde vrcholně ubohé... on má mozek v rozkroku....ubožák.

Dianthos
26. 10. 2022 04:18

Zběsilá Žilková se opět obouvá do Stropnického, aby mu snížila šance na post prezidenta republiky, když ona si nebude mít možnost hrát na první dámu. A opět u těch jejích plků není diskuse.
Útočit na novou partnerku Stropnického tím, že pracovala na vrátnici...? Copak si neuvědomuje, jak je trapná? Dívka nastoupila po škole jako stážistka. Takže zřejmě prošla více posty. A s její inteligencí a osobní úrovní se její kariéra dobře vyvíjí. Určitě by byla lepší první dáma, než sprostá a málo inteligentní Žilková, s úrovní čtvrté cenové skupiny.
Není náhodou vyzrazení platu velvyslance vyzrazením tajemství? Když i jí jako manželce, byl jeho plat utajen? A ona bude říkat, že zaměstnankyně ambasády je bezpečnostní riziko?
I to moralizování, že měl Stropnický rezignovat na funkci, rozvést se, oženit se a pak teprve se ucházet o nějaký post? Odkud ta moralistka, která prošla tolika postelemi, bere ty směšné nápady? Když mu bude blokovat rozvod, tak by se v jeho věku už žádného postu dočkat nemusel. A to by se jí líbilo. Když není s ní, tak ho zničí? A ještě zveřejní jeho plat a to, že si chudák "Spodnička" musela koupit koně na půjčku. Postěžovat si, že tatíček nezaplatil dalšího koně, když si Kordula toho prvního zmrzačila.
Žilková je skutečně odstrašující případ.

Dianthos
26. 10. 2022 03:56

Jméno Kordula je příšerné, takže každá varianta toho jména je líbivější.

Květoslava Velanova
25. 10. 2022 17:40

Je fakt, že Kornélie je líbivější než Kordula. U nás se " Kordula " říká živůtku ke kroji.

Starej Komouš
24. 10. 2022 20:00

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.