Maroš Kramár se pochlubil krásnou dcerou: Blondýnka s ostrým jazykem | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 3. února 2023

Svátek slaví Blažej, zítra Jarmila

Kramár se pochlubil krásnou dcerou: Blondýnka s ostrým jazykem

Ošmikaný Kramár působí mladistvěji
Ošmikaný Kramár působí mladistvěji (Profimedia.cz)

Bezesporu nejkrásnějším doprovodem se dnes večer v primáckém pořadu Můj muž to dokáže pochlubí Maroš Kramár (63). Slovenský herec a moderátor českých Zázraků přírody bude soutěžit po boku dcery Tamary (22), jež si do svého tatínka s klidem pořadně rýpne...

Krásná blondýnka podědila po otci umělecké sklony a na Slovensku je úspěšnou zpěvačkou. „Dcera zpívá v angličtině. V češtině a ve slovenštině bych zvládl její píseň, ale ona má tak těžké písničky, že nevím. Ale jsem její největší fanoušek,“ chválí ji pyšný táta. Věčně nebyl doma Přestože mezi sebou mají skvělý vztah, Tamara si neodpustila rýpnutí.

„Táta moc nebyl doma, podle mě byl víc doma v době, kdy jsem byla tak malá, že si to nemůžu pamatovat,“ předvede svůj ostrý jazyk. Umí s kufrem? A v návaznosti na otcovu nepřítomnost v dětství ho vyslala do úkolu, který by měl hravě zvládnout. Tamara vsadila na Marošovy bohaté zkušenosti s balením kufrů a odhadla, že zvládne sbalit 30 kusů oblečení za minutu a devatenáct vteřin. Jak si s tím Kramár poradí a kdo další se popasuje s bláznivými úkoly, můžete sledovat dnes od 20:15 hod. na Primě.

Maroš Kramár o sexistické kauze s maskérkou i tučné pokutě! Dnes v 7 pádech Honzy Dědka

Video se připravuje ...

Pochopí bláznivého tatínka?

Tamara ale nezáří jen v umělecké branži s pop rockovou skupinou Hex. Za vzděláním zamířila do Anglie, kde si vybrala nelehký obor. „Studuje neurovědu, aby pochopila svého bláznivého tatínka,“ směje se Maroš.

Rozvod po 20 letech manželství

Kramár si své soukromí hlídá, ale nikomu neuniklo, že po 20 letech se v roce 2019 rozvedl s právničkou ruského původu Natašou (54). Mimo Tamary má Maroš s exmanželkou syny Timura (20) a Marka (13). Kdo by čekal, že mezi bývalými partnery panuje zlá krev, je na omylu. „Vztah rodičů je super, od rozvodu spolu vycházejí dobře. Vůbec nepálili mosty,“ prozradila už dříve Tamara.

Odkud se vzal tenhle fešák a myslíte, že byste u něho mohla mít šanci?

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.