Prochladlá a v šoku volala o pomoc: Děsivé detaily pátrání po Soukalové | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 3. října 2022

Svátek slaví Bohumil, zítra František

Prochladlá a v šoku volala o pomoc: Děsivé detaily pátrání po Soukalové

Gabriela Soukalová prožila noc hrůzy, když se ztratila při vyjížďce v Alpách
Gabriela Soukalová prožila noc hrůzy, když se ztratila při vyjížďce v Alpách (Instagram)

Nevinný výlet po krásách Itálie se proměnil v drama jako ze špatného filmu. Krásnou bývalou biatlonistku hledali záchranáři celou noc, leč marně. Její zoufalý křik uslyšeli až druhý den v poledních hodinách, následoval rychlý převoz vrtulníkem do nemocnice!

Italské Livigno se řadí k nejkrásnějším koutům Itálie a ročně poutá tisíce turistů. Soukalová se rozhodla tamní panenskou přírodu prozkoumat na kole. K jezeru Cancano ale už nedojela. Než se jí vybila baterka v telefonu, stihla se naštěstí ještě ozvat a podat zprávu o tom, že zabloudila, krátce  na to se po zrzce z primáckého Showtimu rozjelo pátrání.

Gabriela Soukalová na dokument o Kollerovi vytáhla přítele: První rande po narození dcery!

Video se připravuje ...

Záchraná akce trvala celou noc a celé dopoldne následujícího dne, terpve pak turisté zaslechli volání o pomoc. Dobrovolníci pak Gabrielu našli ve výšce 2270 metrů nad mořem zcela prochladlou a v šoku. 

Soukalová den předem na Instagramu sdílela video, ve kterém se ukazuje jako dokonale připravená na vysokohorskou turistiku a kde se právě pochlubila skvělým časem výstupu do 2800 metrů. Další výlet se jí stal ale osudným. 

Gabriela Soukalová přirovnala mateřství k vrcholovému sportu: Je 50krát náročnější, překvapuje

Video se připravuje ...Přečtěte si
havloun
25. 9. 2022 • 20:54

Milá paní Soukalová. Příště si pro zviditelnění vyberte něco jiného. Toto svědčí o neschopnosti režiséra. Prakticky to ukazuje na dvě věci. Buď jste totálně mimo, což nepředpokládám, nebo vás touha po zviditelnění docela zaslepila.

HastaManana
23. 9. 2022 • 19:49

Opravdová blbka.

AHel
23. 9. 2022 • 15:34

stát se na horách může cokoliv, ale ona hory zná své možnosti také, byla vrcholovou sportovkyní.... buď hrozná smůla nebo nezodpovědná blbka, která neví co roupama, tu hrůzu, kterou prožívali její blízcí, fakt na facku...ale dobrý konec, tak snad se poučí. Opatrujte se hlavně a neblbněte, život máte jen jeden, nebuďte praštěná...!!!!

bursik
23. 9. 2022 • 12:04

Ta paní není zcela ok. Zaměstnat mnoho lidí kolem jejího ega ,tak snad přestane blbnout .Má snad malé dite

Rostislav Bradáček
23. 9. 2022 • 10:29

Pekna MILFka, nalozil bych ji, ze by druhy den nemohla chodit

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.