Nahá vlna pokračuje! Soukalová se odvázala | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 3. října 2022

Svátek slaví Bohumil, zítra František

Nahá vlna pokračuje! Soukalová se odvázala

Gabriela Soukalová
Gabriela Soukalová (Aha! Tonda Tran)

Bývalá biatlonistka a moderátorka Gabriela Soukalová (32) potěšila svoji instagramovou rodinku a publikovala odvážnější snímek, na kterém je jen spoře oděná. Kde má hranice, které by ale nepřekročila? 

„Nepatřím zatím do skupiny žen 45+, které v poslední době hojně postují svoje odhalené fotky na sociálních sítích, ale jednu takovou jsem při procházení telefonu našla. Tak když je ta plavková sezóna,“ připojila komentář pod snímek, který decentně odhaluje její tělo. 

Gábina se podělila o názor na nahé snímky

Já a sport: Gabriela Soukalová o momentech absolutního štěstí

Video se připravuje ...

Ačkoli Soukalová sklidila samou chválu a svoje fanoušky navnadila na pokračování, odvážnějších snímků se u ní nedočkají. „Do nahých fotek bych určitě nešla, připadá mi to zbytečné. Když se jedná o hezkou, estetickou a skrytou nahotu, tak mi to přijde decentní a určitě daleko hezčí, než když vidím někde úplně odhalenou holku. To mi přijde, že mizí trošku kouzlo,“ vyjádřila se pro Život v Česku. 

Gabriela Soukalová přirovnala mateřství k vrcholovému sportu: Je 50krát náročnější, překvapuje

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.