Gábina Soukalová půl roku po porodu: Vrací se na obrazovku! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 3. března 2024

Svátek slaví Kamil, zítra Stela

Gábina Soukalová půl roku po porodu: Vrací se na obrazovku!

Gábina Soukalová se půl roku po porodu vrací do Showtime.
Gábina Soukalová se půl roku po porodu vrací do Showtime. (blesk)

Po půlroční mateřské dovolené se Gabriela Soukalová (32) vrací na obrazovku televize Prima. Už dnes večer bude opět moderovat pořad Showtime. Znamená to, že Immanuel Adenubi (21), který ji nahradil, půjde o dům dál?

Exotický moderátor, který si získal srdce mnohých divaček, však zůstává. „Gábina a Immanuel se budou střídat, a oba tak uvidíme na obrazovce pětkrát do měsíce. Gábině jsme připraveni kvůli mateřským povinnostem vycházet vstříc,“ sdělila deníku Aha! šéfka pořadu Zuzana Brzáková s tím, že samozřejmě zůstávají i Laďka Něrgešová (46) s Ivou Kubelkovou (44).

Dodatečný bronz pro štafetu ze Soči! Šéf biatlonu taky prozradil výši prémií

Video se připravuje ...

Bývalá biatlonová královna si tak bude odskakovat od půlroční dcerky Isabelky. „Mateřství je podle mne už samo o sobě ten nejnáročnější obor ze všech. Skloubit ho s prací na televizní obrazovce není snadné. Na druhou stranu mě ale jednoduché věci nikdy nebavily, a proto si vybírám cesty, které mě můžou posunout dál a něco mě naučit,“ míní sama Soukalová.

Já a sport: Gabriela Soukalová o momentech absolutního štěstí

Video se připravuje ...Přečtěte si
mikima2
10. 3. 2022 • 11:33

Je v pořádku, že tam nechali alespoň na poloviční úvazek Immnuela. Je o hodně lepší a šikovnější než afektovaná, blekotavá Soukalová. U ní jasně vidíme, že na moderování nemá. Ona by si měla najít práci, kde nemusí mluvit.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.