Podle Nostradama Karla III. brzy nahradí nečekaný nástupce! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 8. února 2023

Svátek slaví Milada, zítra Apolena

Podle Nostradama Karla III. brzy nahradí nečekaný nástupce!

Král Karel III. a královna Camilla.
Král Karel III. a královna Camilla. (ČTK / AP / Martin Meissner)

Odborník na proroka Nostradama přichází ohledně nového krále Karla III. se šokujícím tvrzením - jeho vládá prý nepotrvá dlouho a na trůn nastoupí zcela nečekaný náhradník!

Britský portál Daily Star otiskl tvrzení publicisty Mario Readinga o tom, že veřejnost donutí nového krále Karla III. brzy abdikovat a na trůn nastoupí muž, který s tím dosud nepočítal. A protože v pořadí je princ William, mohl by ho nečekaně přeskočit jeho bratr Harry.

Jak bude vypadat korunovace prince Charlese?

Video se připravuje ...

Hodně přitažená za vlasy je pak možnost, že jím bude jistý Simon Dorante-Day z Austrálie. Tenhle chlapík totiž stále vehementně tvrdí, že je utajeným synem krále Karla III. a jeho manželky Camilly.

„Jmenování Williama jako prince z Walesu je pro mě kopnutím do obličeje. Nechci se cítit tak, jak se cítím. Myslím si, že je to v tuto chvíli to nejmenší, co může Karel udělat. Pokud nejste můj otec, dokažte to," rozčileně hřímá směrem ke královské rodině podle webu TN.Nova.cz šestapadesátiletý Australan, který trvá na provedení testů DNA. 

Milostný život královny Alžběty II.

Video se připravuje ...Přečtěte si
kuropatka
13. 12. 2022 • 05:46

Jó možná moje Kočka

Dianthos
19. 9. 2022 • 17:24

Komické! Odborník na proroka prorokuje. Jistě víte, že taková informace v Nostradamových věstbách ani být nemůže, ale aspoň zábavnější než Agáta, která na sebe nechala upadnout Soukupa a hned otěhotněla. A Žilková teď vítězoslavně zapomněla, kdo je Stropnický, protože schramstla Soukupa i s jeho televizí.

Dianthos
19. 9. 2022 • 17:20

Nesmysl! Levobočci nikdy neměli legitimní nárok na trůn. I kdyby takové dítě existovalo, Charles byl ženatý až z Dianou a tím pádem jeho a její synové jsou následníci.

1pravda1
19. 9. 2022 • 10:48

možné to je, cholerický charles má problém se i podepsat, a jeho náhradník klidně může být jejich syn, v té familii je možné vše, proč by nebylo možné, že dávní letití milenci zplodili v mladém věku dítě, které Camilla utajeně porodila a dali ho na výchovu zaměstnancům paláce, kteří se po adopci odstěhovali do Austrálie, před smrtí mu matka řekla, kdo je jeho skutečnou matkou... a podoba je evidentní, ovšem královská rodina nikdy nepřipustila testy dna! tudíž to ani nevyvrátila. že camillu a charlese spojuje dávná láska, která překonala vše, - i nastrčenou dianu - roditelku dětí, bez toho, že by se ti dva někdy rozešli, tak to vše napovídá tomu, že pravda to bude, pak má Wiliam smůlu. Pokud se veřejnost dozví pravdu, - o jejich synovi, sami budou požadovat abdikaci lháře, co se vzdal vlastního syna... myslím, že o tom synovi mluvila i sama diana, je po smrti, kdy ji sanitka vozila hodiny a do nemocnice to měli 15 minut... - k tomu královna údajně napsala osobní dopis, který má být otevřen po 90 letech...

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.