Ještě mámu nepohřbil, ale už vyhazuje! DRSNÁ ČISTKA KARLA III. | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 9. února 2023

Svátek slaví Apolena, zítra Mojmír

Ještě mámu nepohřbil, ale už vyhazuje! DRSNÁ ČISTKA KARLA III.

Dojatý král Karel III.
Dojatý král Karel III. (Twitter)

Zaměstnanci Clarence House se v dojemné shodě sešli a všichni se v první řadě na ulici uctivě loučili s ostatky královny Alžběty II. (†96), když je převáželi z Buckinghamského paláce do Westminsteru. Mnozí z nich ale netušili, že jejich dny služby u královské rodiny se blíží ke konci.

Karel III. (73) po nástupu na britský trůn nečekal ani chvilku a začal dělat čistky mezi zaměstnanci a služebnictvem královských rezidencí. Jako první přišel na řadu Clarence House, kde do smrti královny nový šlechtic s chotí Camillou (75) bydlel. Teď se budou pochopitelně stěhovat do sídla králů, Buckinghamského paláce, a své věrné služebnictvo už nebudou potřebovat. Desítkám z nich rozdával šéf Karlových poradců sir Clive Alderton výpovědi už během bohoslužeb na počest zesnulé královny.

Gabriela Peacock o královně Alžbětě

Video se připravuje ...

„Mezi zaměstnanci nového britského krále došlo k úplné čistce. Když byl následníkem trůnu, věrně mu sloužila sehraná a oddaná skupina lidí, které právě bez okolků vyhodil na dlažbu. A za jakých okolností! Od zprávy, že královna umírá, sloužili bez oddechu 24 hodin denně. Řada z nich byla ve službě už v minulém století,“ píše deník The Guardian s tím, že jako první šli tajemníci, členové Finančního a Komunikačního odboru, stejně jako domovní personál. „Jako by vás zrovna polili vědrem ledové vody,“ odpověděl na otázku, jak se cítí, jeden z domovního personálu v Clarence House.

Voják zkolaboval u rakve královny Alžběty II.

Video se připravuje ...Přečtěte si
AHel
16. 9. 2022 • 08:24

Ti dva odpadlíci neudrželi protokol chování ani na pohřbu královny "světa", ***, primotivové, arogance neuvěřitelná.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.