Absolonová si zoufá: Na poslední rozloučení s Hankou nemůžu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 19. května 2024

Svátek slaví Ivo, zítra Zbyšek

Absolonová si zoufá: Na poslední rozloučení s Hankou nemůžu!

Monika a Hanka byly velkými kamarádkami.
Monika a Hanka byly velkými kamarádkami. (archiv)

Přestože byly velmi blízkými kamarádkami, na posledním rozloučení s Hanou Zagorovou bude Monika Absolonová (45) chybět. „Na rozloučení nemůžu být. Mám práci, natáčení, které nejde zrušit. Hrozně mě to mrzí,“ přiznala zpěvačka se slzami na krajíčku.

Provází totiž chystaným pořadem o svatbách na televizi Prima a právě v den čas posledního rozloučení se natáčí jedna ze svateb, naplánovaná dlouho dopředu. A bez Moniky to prostě nejde. Zpěvačka se proto s kamarádkou rozloučí až ve středu, kdy bude probíhat pieta pro veřejnost v Divadle Kalich. Odchod Hanky zlomil Monice srdce a trápí ji i pomyšlení na kamarádčina ovdovělého manžela. „Vůbec si neumím představit, jak je Štefanovi. Jejich vztah byl nesmírně hluboký a vzájemně se potřebovali. Byli spřízněné duše,“ říká Absolonová.

Monika Absolonová o Haně Zagorové: Nešlo ji nemilovat! A proč nemůže na pohřeb?

Video se připravuje ...

S Hankou se potkávaly často i při práci, třeba v muzikálu Mona Lisa v roce 2008. „Hanka mi hrála maminku, to jsme si už i tykaly. Hanka se střídala s Helenou Vondráčkovou a Lindou Finkovou, které byly obě skvělé, ale když jsem hrála s Hankou, vždycky jsem brečela. Je to taková smutná, dojemná scéna, byla jsem z toho na mrtvici! Pokaždé jsem řekla »maminko« a začala brečet... Bylo to na konci muzikálu, měla jsem tam nejtěžší píseň, pan profesor Eduard Klezla mi kladl na srdce, že nesmím plakat, protože se mi sevře hrdlo. Jenže nedalo se tomu poručit. Takže když hrála Hanka, věděla jsem, že jsem v háji a čekají mě muka a boj s vysokými tóny v krku,“ dodává Absolonová.

Detaily posledních rozloučení, vzkaz milujícího manžela a poslední chvíle Hany Zagorové

Video se připravuje ...



Přečtěte si
Kykys
3. 9. 2022 • 07:34

Absolonová to je fakt " bů", jednou prohlásila, že chlapa k životu nepotřebuje a pak byla v jináci a pak se rozvedla😜!!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.