Těhotná seriálová hvězda Eva Burešová: Utekla rodit do Krnova | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 17. srpna 2022

Svátek slaví Petra, zítra Helena

Těhotná seriálová hvězda Eva Burešová: Utekla rodit do Krnova

Eva Burešová změnila účes a je k nepoznání!
Eva Burešová změnila účes a je k nepoznání! (Instagram)

Na příchod druhého potomka na svět se těší Eva Burešová (29). Porod je otázkou několika dnů a tak herečka opustila Prahu a odjela na Krnovsko, kde se koupe v bazénu aby se ve vedrech trochu zchladila.

Každým dnem by měle hvězda primáckého seriáli Zoo rodit, tak se rozhodla opustit velkoměsto a užívat si venkovské pohody. „Už jsem tu v klidu, hodně jsem v bazénu a těšíme se na příchod miminka,“ prozradila deníku Aha! Eva, která stále tají pohlaví dítěte. K prvnímu porodu si vzala porodní asitentku, tzv. dulu, syna přivedla na svět v porodnici v Krnově. „Nezměnila bych na svém porodu vůbec nic. I po druhé bych se rozhodla pro dulu a krnovskou nemocnici,“ přiznala Burešová už po prvním porodu.

Premium: Eva Burešová exkluzivně pro časopis Maminka

Video se připravuje ...

„Měla jsem po bytě všude nalepený kartičky s afirmacemi,“ přiznala Burešová. Sama si přála přirozený porod bez zbytečných zásahů. U prvního porodu jí praskla voda v noci! „Měla jsem to hodinu do porodnice, bylo to úžasný, svítilo sluníčko, poslouchala jsem Beyoncé,“ prozradila. „Rodila jsem do vody a nechala jsem si zpracovat placentu, to mi hrozně pomohlo, to je geniální věc,“ rozplývala se tehdy. Podle všeho i tentokrát vše proběhne v podobném duchu.

Posilující věty

Afirmace jsou krátké a posilující věty (prohlášení), které záměrně opakujeme buď nahlas, nebo v myšlenkách, abychom ovlivnili svůj život k lepšímu. Afirmace si tvoříme v přítomném čase a s jedním záměrem. Např. pro téma sebepřijetí může afirmace znít: Mám se ráda taková, jaká jsem.

Těhotná Eva Burešová už zná pohlaví miminka! Ale jméno je problém

Video se připravuje ...Přečtěte si
ella
5. 8. 2022 • 17:35

, miminko ano! Jestli nebude porod, v přímém přenosu!

Dianthos
5. 8. 2022 • 15:02

To o sobě tvrdí zejména ti, kteří nejsou schopni to posoudit.

Dianthos
5. 8. 2022 • 15:00

Mně je také jedno, kde bude rodit. Hlavně, aby už porodila!! Aby se začalo psát zase o něčem jiném, než o jejím těhotenském břiše. Hlavně tedy, aby nezačala kojit na veřejnosti... To snad ne...
Fotky roztomilého miminka určitě uvidí každý rád.

ella
3. 8. 2022 • 21:47

Mně je jedno, kde bude rodit!

Martin Tesar
3. 8. 2022 • 08:00

Dianthos
Já nic zkoušet nemusím určitě ne takový blbosti jako posilující věty -))) já jsem normální

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.