Tenhle luxus si Burešová může dopřát jen díky Forejtovi | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 29. listopadu 2022

Svátek slaví Zina, zítra Ondřej

Tenhle luxus si Burešová může dopřát jen díky Forejtovi

Přemej Forejt a Eva Burešová
Přemej Forejt a Eva Burešová (Foto archiv Blesk)

Nastávající maminka Eva Burešová (28) si tentokrát hodlá mateřskou dovolenou pořádně užít. A díky Přemkovi Forejtovi (35) by to mohlo klapnout podle Eviných představ. Vždyť pořádný oddych, který je pro naši všeumělku doslova luxusem, už neměla ani nepamatuje!

„Poprosila jsem o půl roku. S jedním dítětem se dalo všechno zvládnout, ale už budu mít dvě, bude to náročnější. I s Nathánkem jsem chtěla být doma déle, ale kvůli některým okolnostem v mém životě to nešlo," prozradila Eva Burešová magazínu Maminka. 

Forejt a bronzová Burešová: Že mi cenu předával Přemek bylo romantický!

Video se připravuje ...

„Teď věřím, že budu moct zůstat doma pod partnerovými křídly. Já jsem si to užila i s Nathánkem, jen ne tak dlouho. Ale už se k tomu nechci vracet, jsem ráda, že jsme to zvládli s hrdostí a úsměvem a už je to pryč. Teď je všechno krásné a fajn," libuje si herečka. 

Premium: Eva Burešová exkluzivně pro časopis Maminka

Video se připravuje ...

https://www.ikiosek.cz/maminkaPřečtěte si
Nataša Zabloudilová
9. 9. 2022 • 10:21

Vzala si správného muže, teda až na tu trendy reklamu. To je něco strašného. Podle všeho mají hrozně krásný domeček a on si pak na sebe navleče kostým Burgeru? No jako kde to jsme. To opravdu není vizitkou známého šéfkuchaře. A hlavně jsem koukala, že mají podobný designový krb v baráčku jako my z http­s://ro­cal.cz­/desig­nove-krby .

Dianthos
12. 7. 2022 • 15:20

jesienka - to bylo hloupé. Na těch dvou je vidět, jak se milují. Žena, která miluje, touží mít dítě se svou láskou a nikde se netoulá. Ale to jste evidentně nezažila. Je mi vás líto.

Dianthos
12. 7. 2022 • 14:40

Proč jste zbytečně zlí? Tento článek má pravdu. Kdyby byla Evička bez spolehlivého partnera, těžko by si užívala bezstarostného mateřství, snažila by se svou rodinu co nejvíce zabezpečit, protože herečky mají jepičí život. Momentálně je v kurzu, ale nikde není psáno, že za rok, za dva, bude dostávat lukrativní role. A o děti se bude muset postarat do jejich dospělosti.
Navíc tento nádherný dům by si bez Přemka pořídit nemohla. Jako herečka a matka dvou dětí, by ani nedostala hypotéku.

Sarume
12. 7. 2022 • 11:16

Lidi co to sem píšete za věci. To už vám závist sežrala zbytky morálky, slušného chování? Nepovažuji paní Burešovou za top herečku, ale je to velmi milá , průměrná až nadprůměrná herečka českých soap oper a co si vydělala je její . V zahraničí by si za tyto seriály vydělala mnohem víc . 16 000+-za natáčecí den není rozhodně přemrštěná částka . Čekala bych mnohem víc. Přejte a bude Vám přáno . Pro Vás nemozky doufám že tenhle citát nefunguje i v negativním slova smyslu, protože mě by nenaplnilo neštěstí i sebevětšího lidského odpadu

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.