Rezignovala snad Adamovská na život? Budoucnost už neplánuji... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 9. prosince 2023

Svátek slaví Vratislav, zítra Julie

Rezignovala snad Adamovská na život? Budoucnost už neplánuji...

Zlata Adamovská
Zlata Adamovská (Aha! Martin Přibyl)

Některé její vrstevnice se vehementně snaží bojovat proti stárnutí, herečka Zlata Adamovská (63) však tento životní úděl přijala s grácií. A možná proto stále platí za jednu z nejkrásnějších hereček své generace. Z vrásek si hlavu rozhodně nedělá, naopak. Díky nim ví, kolik toho již prožila.

„Stárnutí je otázkou inteligence. Umění stárnout zvládá málokdo, a kdo se pokouší zastavit čas a hraje si v šedesáti na třicítku, bývá většinou směšný,“ myslí si stálice seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, herečka Zlata Adamovská. Hvězda českých seriálů z přibývajících let strach nemá. Proč by také měla mít?

Zlata Adamovská a Petr Štěpánek: Jak se dali dohromady a jak to chodí u nich doma?

Video se připravuje ...

Žije ve spokojeném vztahu po boku herce Petra Štěpánka (73), užívá si roli babičky a v neposlední řadě je stále aktivní herečkou, která nemá nouzi o práci. Tyto životní radosti vnímá jako svou prioritu. Že člověk stárne, je pro ni samozřejmostí. „Vrásky jsou mapa světa, která vám utváří osobnost,“ cituje herečku Aha! pro ženy.

Přeci jen si však zkusila vrátit se o pár let zpět. Alespoň co se jedné konkrétní události týče. Zatímco se většina lidí spoléhá na své jistoty, seriálová Běla Valšíková po padesátce o pár takových přišla. Musela tedy začít psát novou kapitolu, která naštěstí dobře dopadla.

Zlata Adamovská: Jsem sova i skřivan, přijde mi škoda život prospat

Video se připravuje ...

„V padesáti už máte většinou velké děti, máte vybudovanou pozici v zaměstnání a také jste většinou finančně zabezpečená a často i nezávislá. Já jsem se těsně po padesátce rozváděla a pár let nato jsem začala nanovo v novém vztahu,“ svěřila se výše zmíněnému magazínu Zlata Adamovská, která na štěstí v lásce nezanevřela. Práce na seriálu z lékařského prostředí jí dala krom pracovní jistoty i tu životní. S partnerem Petrem Štěpánkem oslaví příští rok desáté výročí od svatby.

Čas letí, přicházející i odcházející dny ale herečka již nevnímá. Žije především přítomností, ve které je spokojená. Nadcházející léta herečku netrápí.„Budoucnost už raději moc neplánuji. Spíše jsem vděčná za každý dobře prožitý den, kdy můžu být užitečná," dodává s úsměvem Zlata Adamovská.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.