Jágrův střet s tramvají: TRVALÉ NÁSLEDKY! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 5. prosince 2022

Svátek slaví Jitka, zítra Mikuláš

Jágrův střet s tramvají: TRVALÉ NÁSLEDKY!

Jaromír se svou přítelkyní Dominikou Branišovou
Jaromír se svou přítelkyní Dominikou Branišovou (profimedia.cz)

Nedávná autonehoda, při které hokejová legenda přehlédla tramvaj, má bohužel nepříjemnou dohru. Sice to vypadalo, že se Jaromíru Jágrovi nic nestalo, teď ale promluvil o ztrátě paměti. 

Jak už Aha! informovalo, Jaromír Jágr nedávno boural. Při přejíždění tramvajového pásu přehlédl projíždějící tramvaj po své levici u motolské nemocnice - střetu nešlo zabránit. „Já jsem měl štěstí, že se mi při nehodě nic nestalo a díky bohu jsem necítil ani žádnou bolest,“ sdělil k nešťastné události Jágr. 

Krásná přítelkyně Jágra Dominika Branišová: Jarda mi dal zákaz a dítě až za rok!

Video se připravuje ...

„Byla to špatná zkušenost, něco, co jsem nezažil dlouho. Naposledy jsem trefil srnku, když mi bylo osmnáct let,“ popsal Jágr dále. Na řízení ale nezanevřel. Navíc má i exkluzivní osobní řidičku. Často je totiž za volantem jeho přítelkyně a modelka Dominika Branišová (27), která prý řídí velmi dobře. „Já musím říct, že jsem udělal víc karambolů, než udělala ona, takže si myslím, že by měla mít teď ona větší strach o mě, když se mi tohle povedlo,“ dodal Jágr.

Ačkoli vyvázl bez zranění a následků, na chvilku reportéry eXtra.cz přeci jen pořádně vystrašil. Když totiž došlo na slova o jeho malém prasynovci, který se narodil Pavlíně Jágrové, byl zmatený. Nejprve totiž řekl, že ho ještě neviděl, po chvíli se ale opravil se slovy: „Po tom úderu té tramvaje mi vypadává paměť. Dokonce jsem ho už i choval, všechno už máme za sebou. Bylo to úplně bez problému.“ Nezbývá než doufat, že to myslel s humorem.

Jágr se srazil s tramvají! Opičí neštovice v ČR. A nepříjemná dohra pro Patrasovou

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.