Šulcová vzteky bez sebe: Nemohla na pohřeb sestřenice | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Šulcová vzteky bez sebe: Nemohla na pohřeb sestřenice

Jana Šulcová
Jana Šulcová  (Foto: herminapress.cz, archiv)

Má vztek na celý svět. V únoru Jana Šulcová (75) zakopla doma o práh a od té doby se bez chodítka neobejde. A kvůli bolavé noze teď nemohla dorazit ani na pohřeb milované sestřenice, která jí celý život byla takovou báječnou sestrou.

Když se nedaří, tak se nedaří. Pravdivost přísloví okusila Jana na vlastní kůži. Poraněná noha jí zabránila dojet na pohřeb milované osoby.

Jako sestra

„Měla jsem ji opravdu strašně moc ráda, rozuměly jsme si a chovaly se k sobě jako sestry,“ svěřila Aha! Jana s tím, že ji její absence na pohřbu nesmírně mrzí. „Jenže on byl až v Českých Budějovicích a to si nedokážu vůbec představit, jak bych to všechno absolvovala s chodítkem,“ komentuje herečka, která rozdala ve filmech jako Kotva u přívozu nebo S tebou mě baví svět spoustu radosti. Sama ale trpí. Napřed to byly hned dvě operace kyčle, teď pro změnu zakopla o práh.

Šulcovou postihl zdravotní kolaps!

Video se připravuje ...

S chodítkem k moři?

A to den před svými 75. narozeninami. „V domě bydlím s dcerou Terezou. Ona šla spát a zhasla, já ještě koukala na televizi. Pak jsem v té tmě zakopla a uhodila se do kolena,“ popsala Šulcová s tím, že blbé uhození do nohy nadělalo víc šlamastiky, než zlomenina. „No vážně. Jsem z toho otrávená. Po letech jsme se s kamarádkou domluvily, že pojedeme zase k moři do Řecka. Těším se jak blázen a pořád čekám, že už se konečně obejdu bez toho chodítka. S ním se mi tedy k moři opravdu moc nechce,“ netají Šulcová, která musela už dvakrát na operaci štítné žlázy. Jednou měla dvojí vidění a podruhé se jí mírně zhoršil zrak. „To zdraví by opravdu mohlo být lepší,“ konstatuje oblíbená herečka.

Šulcová: Nemám ani korunu! A Šafářová se stará o syny Vondráčkové. Jaké mají vztahy?

Video se připravuje ...Přečtěte si
ovoce111
5. 6. 2022 • 08:26

Taková fotka byla opravdu nutná??!! To nemáte jinou nebo schválnost? Tohle si herečka nezaslouží. Jiné NULY retušujete a opěvujete, jak vypadají mladě, i když realita je jiná. No co chtít po bulváru.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.