Charlene psychicky na dně: Rozvod a ztráta dětí | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 13. srpna 2022

Svátek slaví Alena, zítra Alan

Charlene psychicky na dně: Rozvod a ztráta dětí

Hotovo! Královský pár se definitivně rozchází
Hotovo! Královský pár se definitivně rozchází (Profimedia.cz )

Obávaný scénář se začíná naplňovat a ticho okolo Charlene protkala první slova o chystaném rozvodu s monackým knížetem Albertem. Podle francouzského týdeníku Voici se princezna co nevidět nastěhuje do svého nově nabytého sídla ve Švýcarsku. Už teď je jasné, že se musí částečně vzdát dětí. Ty totiž zůstávají v péči otce.

Mračna nad osudem ostře sledovaného páru se stahují už delší dobu. Nyní na stole ale leží již oficiálně podepsaná dohoda. V té stojí finanční vyrovnání a též ujednání o tom, že děti, princezna Gabriella a princ Jacques, zůstávají i nadále v péči Alberta II. (64). Ostatně podobně jako tomu bylo v případě, když byla Charlene ve zdravotní indispozici. 

Princezna Monacká na 69. Red Cross Ball Gala

Video se připravuje ...

Pro připomenutí - monacká kněžna minulý rok odcestovala do JAR, kde se údajně zdržela kvůli vleklé infekci. Pobyt se neplánovaně protáhl na několik měsíců. Ani po návratu do Monaka se nezdržela dlouho. Po pár týdnech se odjela rehabilitovat na soukromou kliniku ve Švýcarsku, kde setrvala dlouhé týdny kvůli psychickému a fyzickému vyčerpání. 

Při poslední akci na veřejnosti byl již znatelný distanc manželů, kněžna se od Alberta II. držela viditelně dál a vyhýbala se jakýmkoli intimním projevům. Jak bude zvládat i distanc od dětí, je zatím nezodpovězenou otázkou. 

Robbie Williams bavil monackého knížete

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.