Zdrcený Novotný (74): ZNIČUJÍCÍ RÁNA V DOBĚ NEMOCI! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 15. července 2024

Svátek slaví Jindřich, zítra Luboš

Zdrcený Novotný (74): ZNIČUJÍCÍ RÁNA V DOBĚ NEMOCI

Petr Novotný
Petr Novotný (Mária Rušínová,)

Odchod populárního baviče Josefa Aloise Náhlovského (†72) rozesmutněl celý národ, mnoho lidí zasáhl ještě více. Patří mezi ně i legendární bavič a moderátor Petr Novotný (74), Náhlovského kolega a kamarád, s nímž zažil klíčové okmažiky své kariéry. Sám má zdravotní problémy, a tak se ho rodina snaží chránit od negativních zpráv. O smrti Josefa Aloise mu ale řekla.

Deníku Aha! to potvrdil syn Novotného Pavel (41). „Otec to ví a strašně ho to vzalo,“ napsal nám komunální politik. „Strejda Lojza měl k naší rodině velmi blízko. Houpal nás na klíně, když v Řeporyjích spával. Vzalo nás to,“ pokračoval ve vyprávění.

Nejen klaunem

A pak vysekl Náhlovskému velkou poklonu. „Víte, odešel nejen klaun, ale taky laskavý, moudrý, vzdělaný člověk... Bude nám strašně chybět,“ neskrýval dojetí.

Pavel Novotný s otcem na křtu Fešáků

Součást rodiny

Na více slov už se ale nezmohl. „Já ani rodina k Pepově odchodu už nic říkat nebudeme. On byl totiž její součástí,“ rozloučil se.

Nejsledovanější pořady v devadesátkách

Petr Novotný, který se s Náhlovským potkal ve skupině Fešáci, v níž působili jako moderátoři, natočil s Náhlovským desítky televizních pořadů. Většina z nich patřila v 90. letech k těm nejsledovanějším.

Baviči Novotnému tají smrt kamaráda! O náhlém úmrtí Mladého (†63) ani slovo!

Video se připravuje ...

 Přečtěte si
ivanak
11. 4. 2022 • 07:03

Rodina ho pravděpodobně chrání před výroky jejich syna.Protoze to by už dávno nemohl přežít.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.