Maciuchová (†75): ODMÍTNUTÁ LÁSKA! K nejznámějšímu televiznímu baviči... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 5. října 2023

Svátek slaví Eliška, zítra Hanuš

Maciuchová (†75): ODMÍTNUTÁ LÁSKA! K nejznámějšímu televiznímu baviči...

Její životní láskou byl herec Jiří Adamíra (†67), ale málokdo ví, že se Haně Maciuchové (†75) svého času velmi dvořil moderátor a bavič Petr Novotný (73), také rodák z Olomouce. Až na polibky na jevišti ale mezi nimi nikdy nic nebylo. 
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

macropulos
30. 01. 2021 17:18

Zase špatné informace. Hana a Petr chodili do Slovanského gymnasia, Petr v té době krásný, šťíhlý kluk, idol nás všech, měl velkou lásku, Janu, která také chodila na gympl. Haně leželi u nohou snad všichni kluci z gymlu, ona s nimi flirtovala svou ženskostí, křehkostí, nádherným všeslibujícím úsměvem a smíchem, ale to bylo z její strany vše, udržovala si odstup, přesto byla nepřehlédnutelná, osobnost. Co se týče Pavla Dostála a Honzy Kanyzy, ti si v Olomouci drželi své místo v divadle, které založil Richard Pogoda, ale prioritou byla pro ně Praha, Pavel byl v té době rebel, hipísák, jeho vzhled byl poněkud exotický, tak také bodoval, ale byl to prosťáček, takový zůstal, spolu s Goblem a Emilem Viklickým udržovali v Olomouci kulturu na obstojné úrovni.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.