Vondráčková po Vojnarovi nezahálí: Večeře se známým hercem! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. července 2024

Svátek slaví Luboš, zítra Martina

Vondráčková po Vojnarovi nezahálí: Večeře se známým hercem!

Lucie Vondráčková
Lucie Vondráčková (Foto Aha! – Marek Pátek, Profimedia.cz)

Rozchod s moderátorem Petrem Vojnarem (46) již zřejmě zpěvačku Lucii Vondráčkovou (42) přebolel, a tak směle vyrazila do víru nočního velkoměsta s novým mužem po svém boku. Někteří diváci možná neznají jeho tvář, po hlase by ho ale dozajista poznali. O koho se jedná?

Aby zřejmě nepoutala tolik pozornosti, za doprovod na premiéru filmu Známí neznámí zvolila Lucie Vondráčková své kamarádky. Den poté, mimo společneské dění, jí ovšem dělal společnost herec a dabér Gustav Bubník (59), který svůj hlas propůjčuje hollywoodským hvězdám, jakými jsou Tom Cruise (59) či Charlie Sheen (56).

Dvojice si zašla na sushi, a jak je u zpěvačky zvykem, alkohol za zdroj dobré nálady nepovažue. Se svým kolegou z dabingu popíjela čaj a bylo vidět, že se oba dobře baví. Po návštěvě smíchovské restaurace se rozhodli zakončit večer noční procházkou po Praze.

Vondráčková a Vojnar se rozešli? Chladná slova otráveného moderátora!

Video se připravuje ...

Ačkoli nedošlo k žádnému fyzickému kontaktu, zpěvačka se v přítomnosti sympatického herce a dabéra evidentě cítila dobře, čemuž nasvědčovala i výrazná gestikulace doplňující jejich konverzaci. Podle informací Blesku dvojice zamířila na stezku, která se táhne přes Barrandovský most do míst, kde zpěvačka bydlí.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.