Nejodpornější nařčení Ivany Gottové: Dominika překročila všechny meze! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 4. července 2022

Svátek slaví Prokop, zítra je Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje

Nejodpornější nařčení Ivany Gottové: Dominika překročila všechny meze!

Tohle už Dominika vážně přehnala! Chudák Ivana ...
Tohle už Dominika vážně přehnala! Chudák Ivana ... (Foto: Marek Pátek, archiv Blesku)

Tak ne, Dominika Gottová (48) nepřestane útočit nikdy a nezastaví ji ani to, že je stovky kilometrů daleko od Čech. Na Ivaně si zchladí žáhu kdykoli může. Teď dokonce vytáhla nařčení, že za nemoc a smrt Karla Gotta (†80) může právě ona.

„Jsem přesvědčená o tom, že táta onemocněl kvůli Ivaně. Nechovala se k němu občas hezky a vyvíjela na něj velký tlak. Myslím si, že z ní byl v neustálém stresu,“ rozjela svou teorii pro magazín Sedmička a znale dodala: „Navíc je známo, že rakovina a podobné nemoci vznikají právě ze stresu. Tak to asi bylo i u mého tatínka.“

Dominika Gottová po pěvecké premiéře: Další song? Nevylučuji to...

Video se připravuje ...

Ivana Gottová je moudřejší. Několikrát se nechala slyšet, že se k Dominice vůbec nebude vyjadřovat. Podle jejího blízkého okolí ji ale situace trápí. Domnívá se, že se Dominika přiživuje na jménu otce a že je ostudou celé rodiny, což patrně nemůže popřít ani slabomyslný. 

Do sporu se zapojil i Timo Tokki (55). Ten má podle zjištění Expres Ivaně vyhrožovat, že zveřejní, jak se živila před tím, než poznala Karla. „Uvedu na pravou míru, jak se Ivana Gottová živila předtím, než poznala Karla. Každé tvrzení můžeme doložit důkazy a svědectvím,“ nechal se slyšet Tolkki. Všechny tyto informace má sepsat v knize, která už se připravuje.

Podvedení fanoušci Brzobohatého zuří! A drsné reakce na píseň Gottové

Video se připravuje ...Přečtěte si
hanainge
23. 2. 2022 • 03:47

Výše uvedený článek je nesmysl, protože Ivana Macháčková opravdu není moudrá, ale hloupá i zlá kráva! Dominika Gottová nikdy není ostuda. Za to Ivana Macháčková je všude velká ostuda, protože Ivana Macháčková je d’ábel a holota! Dále je fakt, že na Bertramce není žádná vdova, protože je fakt, že Ivana Macháčková opravdu nikdy nebyla manželkou Karla Gotta, protože Karel Gott ji nikdy nemiloval a obráceně. Ivana Macháčková chce lidi jenom využít a má poměry v ložnici s muži, které pracují v médiích a s tím už často Ivana Macháčková nechala zhotovit a zveřejnit fotomontáže i padělané videa s Karlem Gottem a dětmi. Film „Karel“ taky částečně je padělan. Ivana Macháčková nic nezdědila od Karla Gotta. Ivana Macháčková musí se velmi stydět! Ivana Macháčková se zasloužila o tom dostat velkou trest a nyní konečně dostala trest od Pána Boha!!!

Dále je fakt, že Ivana Macháčková nic neorganizuje. Předtím, než Karel Gott zemřel, Karel Gott psal, že Ivana Macháčková v souvislosti s Karlem Gottem nic nesmí!!! To řekl mi sám Karel Gott. Pan Felix Slováček, který se velmi dobře zná s Karlem Gottem i v soukromí už od roku 1966, potvrdil, že Karel Gott opravdu nikdy nebyl ženatý, Ivana Macháčková pro Karla Gotta jenom pracovala jako uklízečka, na PC a Karel Gott zakázal jí jít do ložnici Karla Gotta. Konečně Karel Gott vyhodil Ivanu Macháčkovou, protože ona byla drsná!

Dále je fakt, že jenom Dominika Gottová je jedinou dcerou Karla Gotta a Dominika Gottová je pilná i slušná dáma. Správným otcem Charlottky Elly je zpěvák Martin Pošta. Karel Gott bohužel akceptoval falešné a hloupé divadlo s Ivanou Macháčkovou a dětmi jako „rodina Karla Gotta“ na veřejnosti, protože když Karel Gott byl mladší, Karel Gott zažil s ženami strašně špatné zkušenosti a proto on chtěl mít klid a opravdu žil sám. Mezitím Karel Gott se omlouval za falešné divadlo na veřejnosti s Ivanou Macháčkovou a dětmi, protože Karel Gott to moc lituje. Karel Gott ve skutečnosti miluje jinou ženu, která žije v Německu.

oldnavy
22. 2. 2022 • 09:44

Je nám Karla líto. Toto si od jeho nejstarší dcery Dominiky nezasloužil. Dominiko běž pracovat !

illenne
21. 2. 2022 • 11:24

pisalek Ivana není žádná debilní kráva, ale ty jsi debilní vůllll

illenne
21. 2. 2022 • 11:23

pisalek Jenom trotl a de.bil může napsat něco takového. Pokud máš bachyni doma, tak je to tvůj problém, proto asi ta nespokojenost a zášť vůči Ivaně. Opět jsi potvrdil, co jsi za hlupáka. Komentáře odpovídají tvému nízkému IQ.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.