Vaculík zamilovaný až po uši: Novou lásku odtajnila smrt! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 3. února 2023

Svátek slaví Blažej, zítra Jarmila

Vaculík zamilovaný až po uši: Novou lásku odtajnila smrt!

Vaculík už není sám!
Vaculík už není sám! (ČT)

O soukromém životě toho herec Lukáš Vaculík (59) moc neprozradí. Z fotek, které pořídili fotografové na pohřbu režiséra Dušana Kleina (†82), je však patrné, že šedesáté narozeniny už bude slavit po boku nové lásky. Tou je podle všeho výrobní ředitelka televize Prima Lucie Kršáková (45).

Brunetka s pronikavým pohledem patrně zasáhla Vaculíkovo srdce při vzájemné spolupráci, neb je to právě ona, jejíž hlas je jeden z rozhodujících při obsazování rolí. Vztah trvá podle zjištění magazínu Sedmička už delší dobu, jen jej Vaculík ani Kršáková nemají zapotřebí křičet do světa.

Tereza Kostková: O novém filmu i o tom, jak trávila čas během onemocnění covidem!

Video se připravuje ...

„Nebudu to komentovat, nemám důvod se k tomu vyjadřovat,“ vzkázal Vaculík novinářům. Tím vztah sice nepotvrdil, ale ani nepopřel. Fotografie však mluví za vše. Těmto dvěma to prostě klape. 

Kršáková tak udělala tlustou čáru za domnělým románkem Lukáše Vaculíka a Terezy Kostkové (45), které paparazi několikrát nachytali na romantické večeři. Ať už šlo o přátelskou schůzku, nebo tam bylo něco víc, je teď už jedno. Odteď by se všechny krásky měly mít na pozoru a držet se od Vaculíka dál. Kršáková vypadá, že ví co chce a umí vytasit drápky!

Strach Kostkové: Po kolapsu Carmen ruší divadlo! A Gottová zuří kvůli filmu Karel

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.