Nový objev Kláry Issové? Sportovce nahradil tajemný cizinec | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 22. května 2022

Svátek slaví Emil, zítra Vladimír

Issová zahořela láskou? Sportovce nahradil tajemný cizinec

Klára Issová
Klára Issová (Instagram)

Do svého soukromí nechává herečka Klára Issová (42) nahlédnout málokdy. Když se ovšem na premiéře filmu Srdce na dlani ukázala s neznámým mužem, dala tím prostor pro několik otázek.

V životě Kláry Issové je patrně nový muž. Na premiéře po jeho boku rozdávala samé úsměvy a podle informací webu Expres.cz odcházeli po promítání ruku v ruce na tramvajovou zastávku. Herečka se ale k potenciálnímu vztahu zatím oficiálně nevyjádřila. S mužem, jenž má být cizincem, se ve společnosti ukázala poprvé. Na minulých společenských akcích totiž zářila vedle mladšího sportovce Jakuba. Jejich vztah však brala velmi spontánně.

Herečka Klára Issová: Proč má trauma z lyží?

Video se připravuje ...

„Nevíme, jestli spolu vydržíme do zítra, nebo třeba deset let. Ale to není podstatné. Řekli jsme si, že si užijeme každý den tak, jako by byl ten první,“ okomentovala tehdy vztah Issová. Nyní to vypadá, že sportovec je už dávnou minulostí a oči má herečka pro neznámého cizince.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.