Dominika Gottová: Skončí poslední dárek od táty ve frcu? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 1. července 2022

Svátek slaví Jaroslava, zítra Patricie

Dominika Gottová: Skončí poslední dárek od táty ve frcu?

Táta Karel se jí snažil s jejími boji s démony pomáhat.
Táta Karel se jí snažil s jejími boji s démony pomáhat. (Foto Aha! – Robert Klejch, ara)

Dominika Gottová (47) se opět vrací do Finska ke svému manželovi Timovi (55). Před odletem jí maminka Antonie Zacpalová (84) darovala poslední vánoční dárek od zesnulého tatínka Karla Gotta (†80), na který už Dominika dávno zapomněla.

Není tajemstvím, že Dominika Gottová (47) byla nejednou ve finanční tísni. Proto prodávala, co se dalo, dokonce i dárky od tatínka, aby měla na jídlo. „Ve finanční krizi jsem byla nucena dárky od táty prodat, některé mi byly odcizeny. Proto mě překvapila maminka, když mi předala krásný zlatý řetízek, který mi kdysi táta daroval,“ svěřila se Dominika deníku idnes.cz.

Manžel Gottové u výslechu kvůli drogám! A románek Vágnera a Zagorové

Video se připravuje ...

Tehdy také odlétala do Finska a během shonu a spěchu na řetízek úplně zapomněla. Teď, když ho má zase u sebe, jak s ním naloží? Je to možná poslední hmatatelná vzpomínka, která jí na milovaného otce zbyla. Ve Finsku má mít domluvené už dva pohovory u ochranky objektů, tak snad jí to vyjde. Tatínkův dárek by už tedy nemusel skončit v zastavárně či v kapse náhodného kupce.

Útok Dominiky na Ivanu v den premiéry! A Dáda se bojí mezi známé kvůli Felixovi

Video se připravuje ...Přečtěte si
janapi
26. 12. 2021 • 08:10

Pokud by jí macecha (Ivana) odrbala ...tak již dávno by jí Dominika dala k soudu. Takto ví - že Ivana jedná dle daných písemných rozhodnutí táty Karla...tak se jí D.G. snaží různě pomlouvat - jenže i tam se jednou ucho utrhne - přestal docházet příspěvek na bydlení pro pí Zacpalovou! A zmiňovaný řetízek....ten je již zcela dávno prodaný a určitě za to byla nějaká bezva večeře ........
.....

vlajka
25. 12. 2021 • 00:10

Když je tak „pracovitá”, proč nepracuje a na každém parazituje? A milá dáma? Stačí se podívat na její foto, kde připomíná prasnici a ne milou dámu!

jaaa-a-jaaa
24. 12. 2021 • 08:05

Tak jasně. Fotřík jí odbyl pár milionama a maceha jí odrbala o vše. Prožil jsem v podstatě i když v menším objemu peněz, to samé. Na druhou stranu je to čůža a pan Karel Gott to dobře věděl, že i kdyby jí dal půl miliardy, tak to zase prošustuje. Líto mi je pana Gotta, že měl takovou dceru, jí nee...

hanainge
23. 12. 2021 • 22:51

Nemáte právo, urazit Dominiku Gottovou, která je pracovitá i velmi milá dáma. Musíte se omlouvat u Dominice Gottové!!!

Alva
23. 12. 2021 • 17:33

Tak to je pecka, nemá na jídlo, ale v restauraci si dává krevety, je mi zle z těch příběhů.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.