Gottova dcera Dominika v léčebně: Už v tom zase lítá! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 25. června 2024

Svátek slaví Ivan, zítra Adriana

Gottova dcera Dominika v léčebně: Už v tom zase lítá!

V Praze vymetala kdejaký večírek.
V Praze vymetala kdejaký večírek. (Foto Aha! – Robert Klejch, ara)

Další pokus! Dominika Gottová (48) se znovu snaží dostat ze závislosti na alkoholu. Nejstarší dcera Karla Gotta (†80) se o to pokoušela už několikrát, avšak tentokrát věčná průšvihářka věří, že to vyjde. Už na jaře se snažila zabojovat se závislostí na lécích na spaní, teď ve válce s démony pokračuje.

S prášky se snažila seknout v době, kdy ještě pendlovala mezi Prahou a Helsinkami, kde obnovovala vztah se svým manželem, bývalým kytaristou finské metalové skupiny Stratovarius Timem Tolkkim (55). „Nejde to dělat naráz, musím se nejdříve zbavit těch léků, protože ty pro mě můžou být smrtící,“ prohlásila tehdy. Relativně se zadařilo, ale pořád to nebylo ono.

Táta vše platil

Na konci letošního listopadu pak Dominika podle informací Aha! nastoupila na kliniku v Helsinkách, kde už se pokoušela v roce 2018 dostat z alkoholismu. „Na té klinice, kterou mi tatínek zaplatil, jsem se skutečně v té době dostala z nejhoršího,“ prohlásila potom. Ohraná písnička Čas o tři roky poskočil a ocitla se tam znovu. „Byla jsem tam tři týdny a teď docházím na ambulantní terapie,“ napsala Aha! nejstarší Gottova dcera s tím, že je vše na dobré cestě. Opravdu Dominiko? Tohle už jsme slyšeli několikrát...

Útok Dominiky na Ivanu v den premiéry! A Dáda se bojí mezi známé kvůli Felixovi

Video se připravuje ...

Chtěl ji léčit v Itálii

Dominika bojuje střídavě s démony už řadu let. Tátu Karla s jeho ženou Ivanou (45) to velmi trápilo. „Našli mi například léčebnu v Itálii. Říkali, že by mi tam bylo dobře, že to tam budu mít ráda, protože mám ráda italská jídla, že je tam dobrý tým, každý má osobního pečovatele, který se o vás stará od rána do večera. Dalším argumentem bylo, že bych se tam mohla usadit a najít si práci,“ vzpomínala Dominika. „Jako druhou možnost mi nabízeli Prahu,“ dodala. Nejspíš šlo o léčebnu v pražských Bohnicích.

Gottová nemá psychotesty a je bez práce. A Dáda se pomstí Felixovi, rozvodem ne!

Video se připravuje ...Přečtěte si
hanainge
20. 12. 2021 • 01:05

Výše uvedený článek není pravda. Dominika Gottová je milá, pracovitá, pravdivá a fajn dáma, která nemá žádné problémy s alkoholem. Dále je fakt, že Dominika Gottová s Ivanou Macháčkovou nemá žádný kontakt a s tím Dominika Gottová má pravdu.

Dále je fakt, že Ivana Macháčková opravdu nikdy nebyla manželkou Karla Gotta, protože Karel Gott ji nikdy nemiloval a obráceně. Ivana Macháčková chce lidi jenom využít a má poměry v ložnici s muži, které pracují v médiích a s tím už často Ivana Macháčková nechala zhotovit a zveřejnit fotomontáže i padělané videa s Karlem Gottem a dětmi. Film „Karel“ taky částečně je padělan. Ivana Macháčková nic nezdědila od Karla Gotta. Ivana Macháčková musí se velmi stydět! Ivana Macháčková se zasloužila o tom dostat velkou trest a nyní konečně dostala trest od Pána Boha!!!

Dále je fakt, že Ivana Macháčková nic neorganizuje. Předtím, než Karel Gott zemřel, Karel Gott psal, že Ivana Macháčková v souvislosti s Karlem Gottem nic nesmí!!! To řekl mi sám Karel Gott. Pan Felix Slováček, který se velmi dobře zná s Karlem Gottem i v soukromí už od roku 1966, potvrdil, že Karel Gott opravdu nikdy nebyl ženatý, Ivana Macháčková pro Karla Gotta jenom pracovala jako uklízečka, na PC a Karel Gott zakázal jí jít do ložnici Karla Gotta. Konečně Karel Gott vyhodil Ivanu Macháčkovou, protože ona byla drsná!

Dále je fakt, že jenom Dominika Gottová je jedinou dcerou Karla Gotta a Dominika Gottová je pilná i slušná dáma. Správným otcem Charlottky Elly je zpěvák Martin Pošta. Karel Gott bohužel akceptoval falešné a hloupé divadlo s Ivanou Macháčkovou a dětmi jako „rodina Karla Gotta“ na veřejnosti, protože když Karel Gott byl mladší, Karel Gott zažil s ženami strašně špatné zkušenosti a proto on chtěl mít klid a opravdu žil sám. Mezitím Karel Gott se omlouval za falešné divadlo na veřejnosti s Ivanou Macháčkovou a dětmi, protože Karel Gott to moc lituje. Karel Gott ve skutečnosti miluje jinou ženu, která žije v Německu.

aveneta
16. 12. 2021 • 21:58

Jo..komu není rady, tomu není pomoci tak ať se v klídku uchlastá ve Finsku naštěstí nemá potomka "jalovička"

rybacinka
16. 12. 2021 • 21:51

Myslím, že životným problémom Dominiky je jej nešťastná povaha. Ona je prakticky nevychovateľná, lebo sama seba sa príliš cení. Jej pýcha spôsobuje, že je imúnna akýmkoľvek rozumným vplyvom, okrem tých, ktoré vyhovujú jej vôli. Chýba jej pokora. Má klapky na očiach - nevidí významných vedcov- objaviteľov, múdrych ľudí - lekárov, otca, čo veria v Boha. Ona bohorovne - i v ťažkostiach! prehlási, že v Boha neverí. To väčšina ľudí sa práve vtedy k nemu utieka. Veriaci mnohokrát zažili jeho pomoc, čo môžem potvrdiť z vlastných skúseností.
Jej matka si pomýlila svoje poslanie a svoju úlohu redukovala na priateľku... Teraz sa o ňu len "bojí". Za cudzie peniaze žila tak, ako si väčšina ľudí nemôže dovoliť.
Dominika v 21. storočí očakáva, že ju manžel má zabezpečiť. Doslova prehlásila, že "nie je schopný ju zabezpečiť". Ľudia okolo nej majú samé povinnosti, záväzky, pritom jej jedinou úlohou je bezprácne troviť.
Ktovie, ako by sa bol vyvíjal jej život, keby jej do cesty nevstúpil bulvár, ktorý pre ňu je tým najhorším príkladom, ako je možné
bez tvorenia hodnôt prísť k peniazom.

vlajka
16. 12. 2021 • 11:35

Ať se Dominika klidně v pohodě uchlastá,(budiž jí to přáno!) ale ať tady věčně ve všech médiích neotravuje!!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.