Babička Dáda? Slováčková šokuje o miminku | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 28. ledna 2022

Svátek slaví Otýlie, zítra Zdislava

Babička Dáda? Slováčková šokuje o miminku

Anička Slováčková by ráda miminko
Anička Slováčková by ráda miminko  (archiv CrowningArts)

Ačkoli je v dnešní době moderní mateřství spíš odkládat, mladá, talentovaná zpěvačka Anička Slováčková (26) půjde proti proudu. Nedávno prozradila, že už by miminko chtěla. Možná, že tedy nebude trvat dlouho...

„Uvažuji o miminku, protože mi táhne na třicet, a taky kvůli tomu, že všechny mé kamarádky kolem mě otěhotněly, nebo už děti mají, až si občas říkám, jestli bych neměla přehodnotit ten svůj život,“ svěřila se Slováčková se svými plány deníku Expres.cz. 

7 pádů Honzy Dědka: Anička Slováčková o dětství a rodičích Patrasové a Slováčkovi…

Pro slavné rodiče Dádu Patrasovou (65) a Felixe Slováčka (78) by to nebyla premiéra. Dvě vnoučátka už totiž mají od staršího bratra Felixe. Je však patrné, že by byli novým přírůstkem minimálně překvapeni. „Vůbec se mnou o tom nebavili, jestli chci, nebo nechci děti,“ přiznala Anička.

Nicméně plány na příští rok jsou jasné. „Pořád mám v plánu zatím dělat tu kariéru, trošku se víc vydovádět,“ míní Slováčková. A pak se uvidí...

Anička Slováčková po rakovině: Na životosprávu teď kašlu!Přečtěte si
adeso
22. 11. 2021 • 13:54

Dádo, nejsi jediná, které se dcera nepovedla a je hamižná ....

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.