Zvláštní léčba herce Lábuse: Všechno jako prezident? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 25. září 2023

Svátek slaví Zlata, zítra Andrea

Zvláštní léčba herce Lábuse: Všechno jako prezident?

Musí být až do 8. listopadu v karanténě a spolu s ním i celá Ypsilonka.
Musí být až do 8. listopadu v karanténě a spolu s ním i celá Ypsilonka. (Foto Aha! - Alexandr Malachovský, Tonda Tran, showpix a archiv ČT)

Strašák jménem covid-19 se nevyhnul ani Jiřímu Lábusovi (71). Naštěstí byl očkovaný, takže měl jen lehčí průběh a neskončil na jednotce intezivní péče. Dokonce si nechal dát do těla koktejl protilátek, který užíval i americký exprezident Donald Trump (75)!

Čaroděj Rumburak ze seriálu Arabela dle svých slov zřejmě chytil jednu z nakažlivějších mutací zákeřného viru zvanou delta. „Mám po šesti měsících od očkování slabou ochranu proti viru, proto mi dali kapačku, v níž byly ochranné látky. Stejnou léčbu podstoupil i Trump,“ prozradil Nedělnímu Aha! Lábus. Doktoři z Institutu klinické a experimentální medicíny (IKEM) mu naordinovali přípravek REGN-CoV2 s vysokým obsahem protilátek

Febiofestem oceněný Jiří Lábus: Negativní role se hrají lépe, než ty kladné

Video se připravuje ...

„Díky nim by se nemoc neměla zhoršovat, ale zastavit,“ pochvaloval si herec. Po ambulantním podání přípravku je již doma a odpočívá. „Měl jsem zvýšenou teplotu, teď už ji nemám. Mám jen trochu rýmu a krapet kašlu. Koukám na televizi a čtu si knížky,“ dodal Lábus vesele.

Radost mu kalí jen to, že musí být až do 8. listopadu v karanténě a spolu s ním i celá Ypsilonka. Covid-19 podle informací Nedělního Aha! totiž neprodělal jen on, ale také ředitel a umělecký šéf Studia Ypsilon Jan Schmid (85) a několik mladších herců. „Vzhledem k nárůstu respiračních onemocnění jsme i my museli upravit program, a to včetně hostujících souborů,“ potvrdila produkční divadla Andrea Machová. „Stále však usilovně zkoušíme novou inscenaci Sen noci svatojánské, jak se nám zdá, která bude mít premiéru začátkem prosince,“ dodala.

Naštvaný Jiří Lábus: Sedmdesát procent národa jsou blbci!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.