Hvězda MasterChefa Přemek Forejt: Šel pod jehlu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 29. června 2022

Svátek slaví Petr a Pavel, zítra Šárka

Hvězda MasterChefa Přemek Forejt: Šel pod jehlu!

Přemek Forejt se pochlubil piercingem v nose.
Přemek Forejt se pochlubil piercingem v nose. (Blesk)

Umění šéfkuchař olomoucké restaurace Přemek Forejt (34) uznává nejen na talíři, ale i na vlastní kůži. Ačkoli to v soutěži MasterChef není vždy dobře viditelné, tělo oblíbeného kuchaře zdobí nejedno tetování. Tentokrát se ale rozhodl pro více bolestivou ozdobu.

Že je Přemek Forejt umělcem tělem i duší, dokazuje nejen v soutěži MasterChef, ale i mimo prostředí kuchařů. Zazářil i v pěvecké show Tvoje tvář má známý hlas jako Justin Timberlake (40), cit má ovšem i pro barevné kresby – obzvlášť ty, co mu zdobí vlastní tělo.

TVOJE TVÁŘ: Přemek Forejt z MasterChefa to rozjel jako Timberlake!

Video se připravuje ...

Naposled se ovšem své tělo rozhodl vystavit jehle bez inkoustu – nechal si propíchnout nos, na/v němž se mu již třpytí kroužek!  A protože je někdy více zkrátka více, doplnil svou kovovou ozdobu v nose o náušnici v uchu, které má propíchnuté už z dřívějška. Ani s tetováním nicméně není pozadu. K ročnímu výročí vztahu si se svou partnerkou, herečkou a zpěvačkou Evou Burešovou (28), nechali společně vytetovat malé červené srdíčko, jak informoval web Extra.cz.

MasterChef Česko: Paolo – Ital, co neumí italsky!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.