Smutná pravda o soukromí Peštové a Habery: Radost z odloučení! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 28. května 2023

Svátek slaví Vilém, zítra Maxmilián

Smutná pravda o soukromí Peštové a Habery: Radost z odloučení!

Daniela Peštová a Pavol Habera
Daniela Peštová a Pavol Habera (Instagram)

Modelingová hvězda devadesátých let Daniela Peštová (50) žije už několik let po boku frontmana skupiny Team Paľa Habery (56). Za tu dobu už stoprocentně dobře vycítí, kdy je ten druhý v super náladě a kdy je mu možná lepší jít z cesty. Jeho partnerka ale muzikantovi vyklízí cestu prý i v případě, kdy mu chce udělat největší radost.

Dopřeje-li mu dvanáct hodin o samotě ve studiu, je podle Peštové v sedmém nebi. Ta se o tomto manželském zvyku rozpovídala v rozhovoru pro idnes.cz. Ona sama ale také někdy potřebuje stoprocentní klid. „Já si ho umím udělat. Nevadí mi třeba vstát o dvě hodiny dřív než všichni ostatní, jen abych ten svůj klid měla nebo si mohla držet nějaké to svoje cvičení. Důvod, proč cvičím nebo jsem fyzicky aktivní, není, že bych chtěla něco posilovat nebo měnit na svém těle. Ale zkrátka se mi přitom výborně pročistí hlava. Musí to být taková ta hodina, kterou mám sama pro sebe. To si myslím, že umím docela dobře,“ dodala Daniela Peštová pro uvedený web.

Pavol Habera a Daniela Peštová: Luxusní pár, který Vary pojal jako rande!

Video se připravuje ...

Daniela Peštová po Zátopkovi: S během se nekamarádím, radši chodím

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.