Ostrá kritika SuperStar: Kdo z porotců to schytává nejvíce? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

Ostrá kritika SuperStar: Kdo z porotců to schytává nejvíce?

Více než samotné soutěžící hodnotí diváci pěvecké soutěže SuperStar především její porotce. Již podruhé se sestavila pětičlenná skupina, která ovšem sklízí samou kritiku.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

defakto
21. 11. 2021 21:18

... porota by měla být celá nová , měla by být složená se zkušených hudebníků , i když mi je Leoš Mareš celkem sympatický , ale žádný hudebník není , to samé platí pro Patrícii Pagáčovou - nikdy jsem jí neslyšel zpívat , je jenom amatérka , která se zajímá o hudbu , která se omylem nebo pomocí protekce dostala do této poroty. Monika Bagárová je sice zpěvačka , ale s velmi malou praxí , nikdo si nedovede vzpomenout na nějakou její písen , ale v porotě se tváří jako největší hvězda na hudebním nebi.
Habera a Čekovský jsou sice zkušení hudebníci , ale proč Habera dělá předsedu poroty už několikátý rok , to nemohu pochopit , zas tak úžasný není , dokonce se někdy chová k mladým adeptům jako primitív..

Eva Korotvičková
18. 11. 2021 13:49

Pavel Habera je jediný kdo tomu rozumí.Pagáčová bohužel vůbec,ale obličeje hází pěkně.

Zasepsal
29. 10. 2021 00:07

Je fakt, že tihle vyšklebení arogantní otlemové, se se vzpomínanou sestavou Osvaldová, Soukup,Hejma nedají srovnávat ani se zavřenýma, natož pak jen přimhouřenýma očima.

travina
28. 10. 2021 22:49

Když ji neznáš, tak se do toho n. e. s. e.r .... ty psychopatko

DWEI
28. 10. 2021 17:09

Balde***h - SUPÉÉÉR

Baldedash
28. 10. 2021 14:54

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
28. 10. 2021 22:05

Je to ještě horší, než si Pagáčová myslí.Jsou zde jedinci ( já), který Ulici nikdy nepustili, tedy Pagáčovou vůbec neznají

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.