Manželské trable Adamovské a Štěpánka! Idylka jen naoko? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 5. prosince 2023

Svátek slaví Jitka, zítra Mikuláš

Manželské trable Adamovské a Štěpánka! Idylka jen naoko?

Manželský pár spolu hraje v seriálu Ordinace
Manželský pár spolu hraje v seriálu Ordinace  (TV NOVA)

Zamilovali se až ve vyšším věku, oba měli za sebou už dvě nepovedená manželství. Přestože Zlata Adamovská (62) na herce nikdy nebyla, nakonec si ji Petr Štěpánek (72) přece jen získal. Ale bez občasné přeháňky to ani tentokrát prý není.

„Na herce jsem nikdy nebyla. Říkala jsem, že herce nechci, že mě nezajímají, jenom se předvádějí a nejsou to chlapi,“ otevřela se herečka v dokumentu Můj svět je tvůj, který vznikl pro skalní fanoušky seriálu Ordinace v růžové zahradě, jak píše web Expres.cz.

Jenže nakonec svá výběrová kritéria Zlata Adamovská přehodnotila. „Najednou ho sem prostě někdo seshora poslal a bylo vymalováno. Nedalo se s tím nic dělat,“ přiznává. Přesto ji toto období prozření kalí vzpomínky na rozpad manželství s Radkem Johnem. „Prožívala jsem své těžké životní období. Rozváděla jsem se," přiznala. Na jejího tehdejšího manžela tenkrát po šestadvaceti letech prasklo, že má malou nemanželskou dceru! To byl pro Zlatu pořádný šok!

V troskách byl ale dle Expres.cz i Štěpánkův vztah s režisérkou Vlastou Janečkovou (†77), která propadla alkoholu. „Pak prožíval on své těžké životní období a tím, že jsme jeden druhého tahali z bryndy, odpozorovali jsme, že je príma mít nějakého kamaráda, který vás nenechá napospas, který vám pomůže,“ popisovala Adamovská v dokumentu jejich prvotní propojení.

Dramatická operace Zlaty Adamovské v Ordinaci! Přijde o prs?

Video se připravuje ...

Utajená láska

Tak se stali tajnými milenci a zůstali jimi až do smrti Štěpánkovy manželky. „Nečekal jsem, ani mě nenapadlo, že by to se Zlatou přeskočilo v něco osobního. Okolí říkalo: ‚Vy nějak divně záříte.‘ Člověk se to snažil skrýt,“ svěřil se herec.

„Oba jsme v tom začínajícím vztahu měli strašnou výhodu, že jsme hráli pár. Pár, který spolu chodí, který se má rád a který spolu komunikuje jako zamilovaný pár. To nám to strašně usnadnilo,“ pokračovala herečka

Rakovina

Rok po smrti manželky si pak Petr Štěpánek Zlatu Adamovskou vzal. Tu ale začala psychicky ničit její role Běly, jež v seriálu překonávala rakovinu. Herečka se od ní prý neuměla odstřihnout. „Tím, že jsem to s tou Bělou opravdu prožívala, tak jsem pak v civilu zažívala hrozně smutné, truchlivé stavy. Nosila jsem si je bohužel v sobě, až se mi stávalo, že i doma se cítím přešlá, unavená, neuměla jsem dobře vyskočit z toho kabátu. Říká se, že herec si nemá nosit práci domů, že to má nechat za dveřmi bytu, ale já vám řeknu, že to moc dobře nejde. Nejde to, protože to není práce ‚od–do‘, vy tu postavu v sobě máte,“ překvapila herečka. Tím pádem se i její muž musel obrnit trpělivostí.

Rekapitulace

„Když si zrekapitulujete svůj soukromý život, jsou to velké sinusoidy, které vás provázejí. Říkáte si, že už chcete mít hlavně klid,“ nastínil v dokumentu herec své aktuální priority. „Taky hlavně víte, co nechcete, co už nepřipustíte. Proto jsme si řekli, že si budeme říkat pravdu, ale pořád a ve všem, a často je to nepříjemné,“ skočila mu do řeči Adamovská, na jejíž slova Štěpánek zareagoval následovně: „A je výhoda, že jak už jsme si de facto vším prošli, tak já bych se dokázal krásně rozhádat, ale já už nechci,“ dodal.

Zlata Adamovská o hraní s manželem: City stranou, jsme profíci!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.