Hvězda Ordinace Martin Zounar: Už váží 111 kilo! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 4. července 2022

Svátek slaví Prokop, zítra je Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje

Hvězda Ordinace Martin Zounar: Už váží 111 kilo!

DUBEN 2021: Pořád má přes metrák, ale jde to dolů.
DUBEN 2021: Pořád má přes metrák, ale jde to dolů. (Foto FTV Prima, Instagram.com, ara)

Během lockdownu nabrali a teď se horko těžko zbavují »koronasádla «! Nejen herci Martin Zounar (53) a Jakub Prachař (37) už nechtějí chodit kolem zrcadla se zataženým břichem a rozhodli se shodit nadbytečná kila. A po rozchodu s hokejistou Tomášem Hornou (40) hubne i zpěvačka Monika Absolonová (44).

Martin Zounar (53)
Rozhnilý a našťavený
7 kilo pryč

I když si představitel MUDr. Boba Švarce ze seriálové Ordinace dlouhá léta dělal ze své nadváhy legraci, obavy o své zdraví ho přiměly k návštěvě obezitologa. A trocha toho odříkání a nějaké to cvičení už nesou první ovoce. „Týden s týdnem se sešel a já mám za sebou zhruba dva měsíce. Vedle kvalitnějšího spánku, fyzičky a nějakých těch svalů mám pro vás další poznatek. Když se zpevní tělo, zpevní se i mysl. Jak bych vám to popsal – já už byl díky své obezitě takový celý rozhnilý, nic mě nebavilo, nic se mi nechtělo dělat. Uběhlo pár týdnů, kdy řeším svou obezitu s lékařem, má letargie je pryč a já zažívám šťastné pocity, jako když byla sezona, normálně se hrálo, něco se dělo. Jsem takovej našťavenej, a to mě sakra baví! Takže díky, pane docente! Jo a abych nezapomněl, s hrdostí hlásím do světa 111,1 kg,“ raduje se herec.

LEDEN 2019 V divadelní hře Dva nahatý chlapi mu přes prostěradlo přetékalo břicho.
DUBEN 2021 Pořád má přes metrák, ale jde to dolů.

Jakub Prachař (37)
Radí mu Noid
8 kilo minus

Když na začátku ledna natáčel 9. řadu show Máme rádi Česko, měl oproti listopadu 2019, kdy se točila předchozí řada, nahoře přes deset kilo! A další dvě kila ještě nabral. „Měl jsem lepší catering a teď jsem v kostýmovém rozstřihu,“ vtipkoval herec a muzikant, který se po rozvodu s modelkou Agátou Hanychovou (36) nastěhoval k mamince, herečce Daně Batulkové (63), která si ho pěkně vykrmila. Teď ale začal cvičit a jíst pod vedením kamaráda a zpěváka Václava Noida Bárty (40). Už dnes večer se tak objeví na obrazovce lehčí o 8 kilo. „Potřebuju shodit do května patnáct kilo a bojím se, že to nedám. Mám totiž točit detektivku, takže to bylo částečně i kvůli tomu a pak taky kvůli sobě, protože jsem si říkal, že už to takhle dál nejde,“ vysvětlil Prachař. „Ten rok jsem fakt hnil. A pak, jak mám dceru, tak bych si chtěl alespoň trochu zachovat zdravou schránku, abych jí vydržel co nejdýl. Proto jsem si koupil kolo, chodím běhat, nepiju alkohol a snažím se chodit včas spát,“ popsal Jakub, jak na to jde.

LEDEN 2021 Z Kuby se stal pořádný kus chlapa.
DUBEN 2021 Teď aby mu v kostymérně sešívali kostýmy.

7 pádů Honzy Dědka dnes: Prachař prozradí, proč má na hrudníku vytetovaný penis

Video se připravuje ...

Monika Absolonová (44)
Porozchodová dieta 
9 kilo dole

Po sedmi letech a dvou dětech ukončila zpěvačka vztah s hokejistou, a aniž by držela dietu, už je o devět kilo lehčí. Na dotaz fanynky, jakou dietu drží, že vypadá tak skvěle, odpověděla zpěvačka zcela přímo: „Rozchodovou! Měla jsem to tak po každém rozchodu.“ Její tělo takto prý reaguje na stres spojený s ukončením vztahu. „Ještě bych ráda shodila sedm kilo, pak bych byla na původní váze, než jsem začala chodit s Tomášem,“ přiznala maminka dvou synů – pětiletého Tadeáše a dvouletého Matouše. Její fanoušci jí ale jasně dávají najevo, že to nemá s hubnutím přehánět, protože je pro ně krásná taková, jaká je.

SRPEN 2019 Monika po dvou těhotenstvích nabrala spoustu kil a těžce je shazovala.
KVĚTEN 2021 Po rozchodu s Tomášem Hornou to jde samo.

Trojitá tragédie v rodině Petry Janů! A Absolonová zaplatila za Hornu dluhy

Video se připravuje ...
Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.