Mariana to pořádně slízla: Její styl je jedna velká tragédie? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Mariana to pořádně slízla: Její styl je jedna velká tragédie?

Marianu fanynky zkritizovaly za její oversize oblečení. Nejvíce se jim nelíbila růžová vesta.
Marianu fanynky zkritizovaly za její oversize oblečení. Nejvíce se jim nelíbila růžová vesta. (foto Instagram)

Influencerka, herečka a zpěvačka Mariana Prachařová se na sociální síti pochlubila novými oblíbenými outfity. Dcera Dany Batulkové a Davida Prachaře pravděpodobně očekávala, že sklidí mnoho pozitivních komentářů za nové jarní kousky, místo toho však schytala pořádnou kritiku. Co se jejím fanynkám nelíbilo?

Mariana Prachařová si vydělává především na Instagramu, kde sdílí nejrůznější zážitky ze svého života. Vzhledem k tomu, že se ráda obléká a často má spolupráce s weby s oblečením, sdílí se svými fanoušky oblíbené outfity a nové kousky. Nedávno zveřejnila snímky, na kterých má jarní kousky, za které však sklidila hodně kritiky. Fanynkám se nelíbí to, že Prachařová nosí velmi volné věci, ve kterých prý často vypadá jako důchodkyně. Mnohé ženy si také myslí, že se ve velkém oblečení snaží schovat vyhublé tělo po problémech s jídlem.

„Máš hezkou postavu. Tak nechápu proč takové velké oblečení,“ napsala jedna její fanynky a další se přidala.

Prachařová ve strachu o mámu Batulkovou: Konečně ji mám pod kontrolou!

Video se připravuje ...

 „Mně se líbí pyžamo a taky světlá teplákovka :) Nelíbí se mi růžová vestička na první fotce, přijde mi s prominutím jako pro seniorku,“ zněl názor další ženy.

„Mně se na Vás ty veliké věci prostě nelíbí, je to samozřejmě každého věc. Mám 20 letou dceru a ta naštěstí přišla na to, že v tom vypadá jak v pytli a na hubených holkách to hezký není. Jste mladá, krásná holka, tak proč se schovávat do obřích hadrů? Ta růžová vesta je hezká, ale vyměnila bych ji o dvě velikosti menší. Tepláky jsou krásné,“ okomentovala snímky Mariany další její sledující.

Mariana Prachařová: Co práskla na svého bratra Jakuba Prachaře?

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.