Martin Dejdar a jeho Specialisté: Mají políčeno na Českého lva! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 25. září 2023

Svátek slaví Zlata, zítra Andrea

Martin Dejdar a jeho Specialisté: Mají políčeno na Českého lva!

Celá partička detektivů pohromadě. Erftemeijer, Hána, Leimbergerová a jejich šéf Dejdar (zleva).
Celá partička detektivů pohromadě. Erftemeijer, Hána, Leimbergerová a jejich šéf Dejdar (zleva). (Foto TV Nova)

Kaskadérské kousky, nebezpečí, napětí, ale i humorné situace. To všechno přináší seriál Specialisté. Týmu čtyř naprosto rozdílných detektivů velí nekompromisní Martin Dejdar (55) alias major Strouhal. 

Seriál se těší velkému zájmu diváků a nyní byl akademiky nominován na cenu Český lev! O křišťálovou sošku se poperou s televizními sériemi Místo zločinu Ostrava a Zrádci. Vítěze se dozvíme na vyhlášení 6. března v pražském Rudolfinu.

Kromě Dejdarova svérázného majora chytá zločince po Praze klidný a vyrovnaný kapitán Kovář, jehož hraje Jiří Hána (44). Doplňuje ho benjamínek celého týmu kapitán Beran v podání Jacoba Erftemeijera (31) a samozřejmě nesmí chybět žena. Něžné pohlaví zastupuje Eva Leimbergerová (38) alias kapitánka Šafářová.

Žádný med

Kdo by si snad myslel, že natáčení je jen: klapka, akce, jedeme, hotovo, tak se velice mýlí. „Na začátku jsem byl na výcviku s kaskadéry. Jsou s námi i na place a radí nám při komplikovaných scénách, aby to odpovídalo skutečnosti a nebylo to smyšlené,“ popsal Aha! Erftemeijer. A ani na časté návštěvy pitevny se nedá zvyknout. „Člověk má pořád v hlavě, že v těch boxech byli ještě před naším příchodem skuteční nebožtíci,“ dodal, že místa natáčení jsou opravdu reálná.

Specialisté: Přichází nový kriminalista Jacob Erftemeijer. Získá si srdce divaček?

Video se připravuje ...

Premiéry na dohled

Premiérové jarní epizody zavedou Specialisty do nejrůznějších míst. Například na kliniku asistované reprodukce, mezi mafiány nebo drogově závislé. Nové díly startují už zanedlouho, od 8. února na TV Nova.

Hvězdy v epizodních rolích

V seriálu si občas střihnou epizodní role i další herecké hvězdy. Mohli jsme tak vidět Annu Polívkovou (41), která držela pod krkem křehkou Veroniku Kubařovou (33), nebo Kryštofa Rímského (45), jenž si odskočil z nekonečné Ulice. Velitele zásahovky si zase znovu s radostí zahrál Martin Stránský (50). „Bylo fajn vrátit se po poměrně dlouhé době a jsem strašně rád, že jsem se viděl s Jirkou a Martinem,“ řekl Aha! s tím, ať se necháme překvapit, jestli opět v nějaké epizodě oblékne neprůstřelnou vestu.

Specialisté: Oběšenec a rozzlobený bratr Mariky Šoposké!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.