Vondráčková musí trpět! Upřímná Šafářová tnula do živého | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. července 2024

Svátek slaví Luboš, zítra Martina

Vondráčková musí trpět! Upřímná Šafářová tnula do živého

Lucie Šafářová a Tomáš Plekanec
Lucie Šafářová a Tomáš Plekanec (Sport/Barbora Reichová)

Jedna hodně ztratila, druhá o to víc získala. Lucie Šafářová (33) se s bývalým manželem Vondráčkové (40) už přes rok raduje z vytoužené dcerky Leontýnky. Rodina se jí ale rozšířila i o Plekancovi syny z prvního manželství, které má hokejista ve střídavé péči. Co o nich prozradila, muselo být pro zpěvačku velmi tvrdým soustem.

Šafářová se o rodinných vztazích rozpovídala v podcastu své tenisové kamarádky Báry Strýcové. „Obrovsky mě naplňuje malá, je to totální změna životního stylu v pozitivním směru,“ vysvětlila dle Sedmičky s dovětkem, že když jsou doma i s Matyášem a Adamem, bývá to náročné.

Tomáš Plekanec zůstal doma připoutaný k topení.

Video se připravuje ...

„Musím říct, že když máme ještě kluky, což je na půl měsíce, jsou to tři děti a pes a většinou vůbec nevím, kde ten pes je, protože nás to zaměstnává takovým způsobem, že si občas dělám srandu, že z nuly na tři je velký skok. Ale ne, je to skvělé,“ uvedla na pravou míru bývalá tenistka, jak to cítí ve skutečnosti. Těší ji prý i to, jak hezky spolu sourozenci vycházejí.

„Mám strašnou radost, že spolu mají hezký vztah. Malá je miluje. Je hrozně hezké vidět je takhle dohromady a fungujeme jako rodina, to je pro mě nejvíc, co můžu mít,“ prozradila ještě. Pro někoho, komu se ale rodina rozpadla, to nejspíš mohou být dost bolestivá slova.

V jedné věci má tenistka navrch. Lucie Šafářová prozradila, jak drtí Plekance!

Video se připravuje ...Přečtěte si
kristinn
4. 12. 2021 • 11:58

abil, veľmi rozumný komentár. Šafina sa vyťahuje a cítim v tom zámer, ako sa ukázať, že je lepšia, ako Plekancova ex...

Dianthos
7. 8. 2021 • 20:54

Abil, samozřejmě, že někdo normální zveřejní pár týdnů po rozchodu, že má novou lásku, když má pár týdnu po rozchodu novou lásku...
Co je na tom k nepochopení?

xkalwk
4. 3. 2021 • 21:48

on je prostě na třicátnice

fany22
2. 2. 2021 • 18:13

Asi desetkrát víc, ale tedy velechytrých, rozhovorů dala Vondráčková. Jistě si vzpomenete, jak prohlásila, že ji Plekanec žaloval v Haagu za únos. Ve skutečnosti to nebylo v Haagu, a nebylo to za únos, ale co na tom. Ona ví, že její fanynky jí sezobnou cokoli. Že ze sebe udělala neuvěřitelné střívko před ostatními, to ona neřeší. Ke své škodě.

-bello-
10. 1. 2021 • 23:44

Myslím, že já bych neměla na to porodit dítě a "vyvdat " navíc každý měsíc 2 živé kluky .Je to náraz, o tom žádná! A je úplně jedno, jestli má/nemá hospodyni a chůvu jako měla Lůca Vondráčková - kanadská kojná a matka roku
Já pořád čekám na tu její kariéru, kdy se soudila o miliony, že jí Plekanec a v podstatě jejich děti kariéru znemožnili a žádala po něm odškodné.
Už rok má času moře a kariéra furt žádná ......

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.