Bohdalová seřvala Vondráčkovou! PORUŠILA ZÁKAZ | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 25. září 2023

Svátek slaví Zlata, zítra Andrea

Bohdalová seřvala Vondráčkovou! PORUŠILA ZÁKAZ

Jiřina Bohdalová
Jiřina Bohdalová  (Foto Aha! – Martin Hykl, David Kundrát, ara)

Během zájezdu do africké Keni Jiřina Bohdalová (89) a Helena Vondráčková (73) navštivily jeden ze zdejších kostelů. A protože se během mše doslova božsky zpívalo, neváhala Vondráčková porušit zákaz natáčení. Jenže to neměla dělat!

„V Keni jsme s Jiřinou zažily úžasnou mši dvou farářů, představitelů dvou církví, jednoho černošského a jednoho bělošského. Černošky začaly zpívat gospel a měly přitom v ruce takové knihy na držátku, jimiž si bouchaly do rytmu. Před oltářem byli kluci, poměrně mladí, kteří k tomu hráli na nástroje… Byl to takový zážitek, že jsme z toho s Jiřinou byly úplně perplex, dodnes z toho mám husí kůži,“ zavzpomínala populární zpěvačka.

Proč měla Bohdalová blízko k herečce týrané komunisty? A Neckářovi se komplikuje život i zdraví

Video se připravuje ...

„Měla jsem tam s Jiřinou trošku scénku. Oni totiž požádali lidi, ať si mši nenatáčejí na videokamery. Jenomže já jsem to nevydržela. Tajně jsem zmáčkla nahrávání malého magneťáčku, co jsem měla s sebou, protože jsem ten gospel prostě chtěla mít nahraný, tak byl úžasný. Jiřina přitom seděla zleva vedle mě a zmerčila to. Když jsme vyšly z kostela, pěkně mě za to seřvala!“ přiznává Helena Vondráčková v knize Vždycky upřímná Jiřina Bohdalová

Show Jana Krause: Bohdalka miluje vaječňák a skutečný smích publika

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.