Šafářová ukázala, jak to mají doma: Exkrementy najdete na zemi | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 8. února 2023

Svátek slaví Milada, zítra Apolena

Šafářová ukázala, jak to mají doma: Exkrementy najdete na zemi

Tomáš Plekanec nahradil svoji první manželku Lucii Vondráčkovou tenistkou Lucií Šafářovou už dávno. Možná ho na Lucii Šafářové zaujal její ryzí smysl pro humor a to, že své sociální sítě využívá především k tomu, aby si z něj dělala srandu. Naposled se pochlubila exkrementy na podlaze. Ty však nebyly jejího snoubence, ale jejich psa, se kterým Tomáš absolvoval nedostačující procházku. Další perly ze sociálních sítí se dozvíte v novém díle pořadu Síťoviny internetové televize Mall.tv.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

xkalwk
29. 01. 2021 15:05

Zarytá milovnice pinďourů. Než porodila Plekancovi dceru, vystřídala 6 různých chlapů

lekno
21. 12. 2020 23:25

minalepa - To já na rozdíl od vás chápu vaši shovívavost vúči aférkam L.V., Když si randila za svobodna vesele i se ženáčem a otcem rodiny, kromě jiných mužú. Například fotbalista Tomáš Ujfaluši se vyjadřil veřejně v r. 2011, že za ním Lucie V. v minulosti párkrát byla ve Florencii a pak v Madridu. Řekl, že to pro něho byl nezávazný románek. V době románku byl ale ženatý. I jako vdaná žena L.V. s tajnými vztahmi nepřestala.. Když za ní po nocích se ploužil „ctěný“ pan H. do domu, kde bydlela s manželem.. Zřejmě vnímate tuhle zatuchlou romanci jako tragédii Rómea u Julie.. Akorát nikdo nezemřel a neměl tam překážet „lenivěc“ Tomáš – že jo ? Ty peníze od něho, ze kterých žila L.V. a bude žít i nadále – on dostal za své válení se za pecí a jako pecivál je nechtěl všechny darovat své pilné, něžné a věrné Lucinke V., která o něho každý den poctivě pečovala po všech stránkach.. To je vaše vnímání. Moje je odlišné - Lucie V. nemá žádné hranice.. Jednou na to možná sama přijdete ve svém životě a rúžové zamlžené brýle vám spadnou z obličeje.. Budete asi z její rodiny, proto ta vaše averze vúči partnerské dvojici Tomáše a L.Š. Lucie V. má za sebou hodně milencú, ona ráda své vztahy tají. Když z ní děláte svatici, púsobíte podle mně trapně..

minalepa
21. 12. 2020 09:11

Lekno, nechápu Vaši schovívavost vůče milencům zase já. Nejde o to, že se pejsek vykálel u nich doma, ale o to, s čím vším se milenci snaží prezentovat, jenom aby byli v bulváru. Tento příspěvek Šafina poslala sama do bulváru, zaplatila - to není momentka jako u Lucie V. A o tom to je, kde mají milenci hranici, jenom proto, aby se o nich mluvilo. O tom to je. Ale to jste zřejmě nepochopia.

lekno
20. 12. 2020 15:57

minalepa – Tykejte svým dětem, já nemám zájem o tykání s vámi.. Múj nick je slověnský pojem, v češtině značí – leknín. Že jste to nepoznala – se nedivím. Tolik myslíte na ty hovínka, až hrozí, že se váš slovník scvrkne jenom na jedno slovíčko – fúj.. Kočičky mám ráda, jsou čistotné. Ale pejsky jsou také – je to o výchově. Tomu prckovi se stala doma nehoda a není nutné kvúli tomu dělat vědu. Múže se stát i kočce.. Jistě na podlaze rodiče nenechali batolit se dítě a všechno vyčistili. Nedělejte z nich pacienty pro psychologa kvůli jejich sportovním povahám. Nechápete je, protože vy jste jiná. Jestli jste to nikdy nezažila, tak jen pro vysvětlení – když jsou skutečně dva do sebe zamilovaní, chovají se někdy jako děti. A nezáleží na věku. Odborná pomoc není nutná. Jenže tomu vy asi těžko porozumíte, protože máte vúči této dvojici averzi..

minalepa
20. 12. 2020 14:17

Lekno, nepřekvapuje mě tvoje hodnocení situace, protože tvůj nick se nápadně podobá " Lejnu ". Proto to pochopení. Máte pravdu, kočičky nevoní, ale narozdíl od pejsků jsou čistotné a mají domácí toaletu se stelivem, kam chodí vykonávat svoji potřebu a ta toaleta je krytá a stelivo třeba s vůní levandule. Což o to, každému chovateli pejsků se to stane, ale neprezentuje se tím v bulváru. A oni se smějí, jako měsičci na hnoji. Toto opravdu není k smíchu, ale přijemneším k zamyšlením. Chovají se jako malé děti a to doslova. Neustále o všechno soupeřit v životě o všechno k tomu by se měl vyjádřit psycholog.

lekno
20. 12. 2020 11:47

To současná prezentace Lucinky V. je zase pózerská – pro efekt.. Žádná realita ze skutečného života. Její kocouři možná ani nepouští hnědé bobky, kdoví ? Budou to spíš líbezné vúňe kuliček – rúžových.. Pomlouvači Tomáše s Lucii Š. zde předvedli odpudivou absencii smyslu pro humor a svou starou, již otřepanou averzii k dvojici. Kdyby měli kladný postoj ke zvířatkúm a znali, co všechno si chovatelé domácích mazlíčkú hodí na net o nich – nefujkali by tu jako nenávistné mrochy.. Vždyť je jasný, že se to jenom vyfotilo, pak uklidilo a žádný batole se na takové podlaze po pejskovi nepohybovalo.. Stane se, že pejsek si svou potřebu neudělá venku i když je tam dlouho – chovatelé znají. Malé děti taky spustí někdy na nevhodném místě a co má jako být ? Bude se hystericky křičet – fúúj.. a pomlouvat všechny přítomné ? Závist a trapnost..

minalepa
19. 12. 2020 18:34

Toto opravdu nevymyslíš!!!! Prezenzace milenců je otřesná, nejen, že není pravdivá vů či svým synům a své mamince ( prý odchází z Brna kvůli nemocné mamince a pak odjede na 3 týdny do Řecka a o maminku pečuje pečovatelka), ale jsou v bulváru každý den a neustále demonstrují nehynoucí lásku. Ovšem toto video s extrementy špatně vyvenčeného pesjka, to je síla. Fuj !!! A tam se batolí malé dítě. Kde jsou ti pomlouvači Lucie V., jak to obrátí ve prospěch milenců!!! Jsou zalezlí, protože to je ale úroveň!!! Přesně to říkají v " síťovinách". Jsou sportovní páry co se ukazují světu a pak je Plekanec, který hraje pod papušem, vlastně pod raketou Šafářové. Oba jsou ubozí a k smíchu.

borka30
19. 12. 2020 16:27

Tomáši, Lucii musíš poslouchat. Jinak je to nechutné toto sdělovat lidem.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.